PSV Eindhoven v Manchester United - UEFA Champions League Group Stage - Group B Football - PSV Eindhoven v Manchester United - UEFA Champions League Group Stage - Group B - Philips Stadion, Eindhoven, Netherlands - 15/9/15 Manchester United manager Louis van Gaal with Luke Shaw as he is stretchered off Reuters / Michael Kooren Livepic EDITORIAL USE ONLY.Foto: Michael Kooren
15. september 2015, 23:51

NII SEE JUHTUS | Sport 15. septembril: Läti korvpalli EMil poolfinaali ei jõudnud

Teisipäevase spordipäeva tähtsaimad sündmused olid korvpall ja jalgpall, seda nii maailma kui kodusel tasemel: Eesti kossumeeskonnad palkasid mängijaid, EMil mängiti poolfinaale ning vutti taoti nii Hiiul kui Meistrite liigas!
23:51

Ja lõpuvile on kõlanud ka Lille'is: Prantsusmaa lõplikud võidunumbrid on 84:70. Uudisega Läti kaotusest tänase päeva ka lõpetame. Kohtume taas kolmapäeva hommikul!

23:49

Meistrite liiga tuhinas jäid mainimata teiste koduste meistriliiga mängude tulemused:

Nõmme Kalju - FC Flora 0:2
FC Levadia - Paide Linnameeskond 5:1
Narva Trans - Viljandi Tulevik 2:0
FC Infonet - Sillamäe Kalev 3:1

Ehk tabel on taoline:

23:42

Ja Meistrite liiga tänane võistluspäev on lõppenud: Louis van Gaal ei saa oma kodumaal rõõmustada, sest PSV on alistanud Manchester Unitedi 2:1!

23:36

Ja vaadates, kuidas võitlevad või õigem oleks öelda, et ei võitle, lätlased lauapallide eest, on aru saada, et Prantsusmaa on poolfinaalis.

23:33

Janicenoksi kolmene vähendab vahe 14 peale, aga mängida on vaid neli minutit!

23:31

Mainimata on jäänud veel, et Joe Hart on lõpuks ometi pidanud mõne palli oma võrgust välja noppima ning seda mitte üks vaid lausa kaks korda – 70. minutil Mario Mandžukic ja 81. Alvaro Morata tähendavad, et Manchesteriski on seis 1:2 inglismaa klubi poolt vaadatuna.

23:27

Njah, tundub, et lätlaste jaoks on rong läinud ja Lille'i saal rõkkab. Seistse minutit jäänud ja vahe 17 punkti.

23:26
23:19

Lätlasi ootab viimasel veerandil ees ülimalt keeruline ülesanne - kodumeeskonna vastu tagasi mängida 11-silmaline kaotusseis. Prantslased peal 56:45

23:17

Ma loodan, et ka homne õhtu, kui ma saan rahulikult teleka ees mängu vaadata ja ei pea neid väravaid üles kirjutama, tuleb nõnda kolliderohke:

Cavani viib PSG, Mitroglou Benfica ja Banega Sevilla 2:0 ette. Ronaldo teine penaltitabamus tähendab Realile aga juba 3:0 eduseisu.

23:13

Luke Shawle on palatisse toodud ta mobiiltelefon:

23:10

Luke Shaw kõrval vajavad lohutamist ka kõik ManU poolehoidjad: PSV murrab end ette!

23:07

Prantsusmaa alustab teist poolaega 7:0 vahespurdiga ja nüüd on nende õhuvahe Lätiga juba veidi suurem, aga lõunanaabrite jaoks kindlasi mitte ületamatu.

23:06
23:03

Teise poolaja alustuseks on vutimehed kohe väga aktiivsed olnud:
Manchester City - Juventus 1:0 Chiellini omavärav
Madridi Real – Donetski Šahtar 2:0 Cristiano Ronaldo penaltist
Benfica – Astana 1:0 Gaitán
Sevilla – Mönchengladbach 1:0 Gameiro penaltist, sealjuures on ta resultatiivsus kõigest 50% - 47. minutil tabas, 50. mitte!

22:47

Poolajad nii korvpallis kui jalgpallis ning Prantsusmaa on lõpuks läinud ette, ent napilt: 40:38!

22:34

Eindhoven rõkkab! Moreno teeb nurgalöögiolukorras sotid selgeks Darmianiga ja koksab palli de Gea selja taha. 1:1!

22:27

Ja väravaid jagub Meistirte liiga avavoorus küllaga! Veel mullu PSVd esindanud Memphis murrab kaunilt karistusalla ja viib Unitedi juhtima!

Teine tabamus, mida tuleb mainida:

22:23

Veerandaeg: Prantsusmaa - Läti 21:25! Kristaps Janicenoks 8, Dairis Bertans 7 punkti