Leedu kohtub õhtuses poolfinaalis ItaaliagaFoto: EMMANUEL DUNAND
16. september 2015, 23:39

NII SEE JUHTUS | Sport 16. septembril: Leedu alistas lisaajal Itaalia, Euroopas sadas väravaid (3)

Täna pidid sarnaselt eilsele jagama spordisõbrad end korvpalli EMi ja jalgpalli Meistrite liiga vahel. Lisaks põnevatele kohtumistele jalgpallis ja korvpallis jätkus tähelepanu ka tennisele ja kodusele käsipallile.
23:49

Vägev, Leedu! Sama meeskond, kes Eestiga oli alagrupis niivõrd hädas, alistab nüüd lisaajal Itaalia 95:85 ning edeneb EMil poolfinaali, kus kohtutakse Serbiaga. Valanciunas 26p, 14lp, Maciulis 19p, 10 lp, Kuzminskas 13p.

23:41

LÕPUVILE IGALPOOL!

23:37
KORVPALLI EM

Uskumatu, mis toimub Lille'is! Leedu oli veel viimase veerandi keskel 6 punktiga Itaalia vastu juhtimas, kuid Gallinari toob tabloole 79:79 viigiseisu ning see veerandfinaal on läinud lisaajale! Fännid, mängijad kui treenerid on rohkem kui korra kõigevägevamat palunud - too meile võit!

23:36

Meistrite liiga 1. mängupäeval (eile + täna) on antud 10 penaltit. Sellest rohkem (13) anti viimati hooajal 2010/11 (2. voorus).