Albert Prosa (oranžis särgis) aitas Flora võidule.Foto: LAURA OKS
18. september 2015, 20:52

DRAAMA LILLEKÜLAS: Flora tähistas sünnipäeva ülimagusa ja -hilise võiduga

Eesti jalgpalli meistriliiga 30. voorus võitis tabeliliider Tallinna Flora kodus Gert Kamsi üleminuti väravast 2:1 Tartu Tammekat. Muide, Flora tähistab täna 25. sünnipäeva.

Floral oli Tammeka üle kahtlemata võitu vaja, kuna meistriliiga tipp on tihe - Norbert Hurda hoolealused edestavad vaid punktiga kahekordset valitsevat tšempionit Tallinna Levadiat.

Poolaeg pealinlaste ja Tammeka vahel lõppes küll 0:0 viigiga, kuid juba 53. minutil viis Tristan Koskor Taaralinna mehed ette. 19 minutit hiljem Maksim Gussev viigistas, kirsi asetas tordile Gert Kams, kes lõi võiduvärava neljandal üleminutil.

Flora jätkab 69 punktiga meistriliiga tabeliliidrina, oma 30. vooru kohtumise peab Levadia homme võõrsil, kui kell 16.30 kohtutakse Sillamäe Kaleviga. Tammeka jätkab üheksandana. Teises tänases mängus võitis Pärnu kodus Martin Vungi väravast 1:0 Viljandit.