Tšehhi ei andnud Lätile isegi võimalust.Foto: EMMANUEL DUNAND
Korvpalli EM 2015
18. september 2015, 21:17

Prantsusmaal Lille'is jätkuval korvpalli EMil võitis Tšehhi 7. ja 8. koha mängus Lätit tervelt 27 punktiga 97:70. Tänu võidule pääsevad tšehhid tuleval aastal mängitavale Rio olümpia lisavalikturniirile.

Tšehhi spurtis meie lõunanaabrite eest juba esimese poolajaga, võites teise veerandaja tervelt 29:13. Teisel poolajal lisasid tšehhid vunki juurde ning võtsid ülikindla võidu. Muide, samad vastased kohtusid ka alagrupiturniiril, toona võitis kohtumise 72:65 Läti.

Kohtumise resultatiivseimana tõi tšehh Jan Vesely 24 punkti ja kuus lauapalli, Tomas Satoransky lisas 16 silma. Läti edukaim korvikütt oli 11 punktiga Peterburi Zeniidi mängumees Janis Timma.