TÖÖHOOS: Kalev Kruus (vasakul) ja Tanel Tein kommenteerivad EMil koos kokku 12 matši. Foto: Teet Malsroos
Viljar Voog 19. september 2015 07:00
Pingeline mäng hoiab korvpallikommentaatori pool ööd üleval ega lase pärast erutavaid sündmusi veel mitu tundi uinuda

Pingeline mäng hoiab korvpallikommentaatori pool ööd üleval ega lase pärast erutavaid sündmusi veel mitu tundi uinuda

Eestikorvpallisõbrale jõuavad EMi otsustavad hetked koju kätte Kalev Kruusi ja Tanel Teini selgituste abil. Turniiri jooksul veedavad mehed koos ühes kommentaatorikabiinis kokku terve ööpäeva!

Tänavune korvpalli EM kestab kaks ja pool nädalat ning selle aja jooksul on Kruus-Tein poolenisti puusast kokku kasvanud. "Ma kommenteerin 14 mängu," kirjeldab oma graafikut endine profikorvpallur Tein. "Aga sa tegid ka ­Tarmoga (Paju) ja Raunoga (Pehka), nii et koos oleme 12 mängu," lisab vahele Kruus, kes Viasat Sport Balticu eestipoolse juhina otsustab, millised matšid ja kommentaatorid kokku saavad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Oll 19. september 2015 15:48
Kiidan samuti. Hea tandem on moodustunud neist kahest - kiire analüüs, huvitavad tähelepanekud, hea emotsioon ja tempo ning isiklikud kogemused. Hea töö!
Korvpall 19. september 2015 09:22
Väga hea tandem, jutt jookseb meestel soravlt, võiksid koos hakata ka uuest hooajast euroliigat kommenteerima, oleks kohe lust vaadata, muidugi Kruuse kõrval nähtavaks jääda on raske, aga Tein on väga hästi hakkama saanud ja isegi tema kommentaarid jäävad meelde, ootan põnevusega nende kahe koostööd.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS