Chelsea - Arsenal Foto: Reuters / Scanpix
19. september 2015, 16:45

Tiitlikaitsja Londoni Chelsea teenis Inglismaa kõrgliiga 6. voorus oma hooaja teise võidu, kui alistas kodusel Stamford Bridge'l üheksa mehega lõpetanud linnarivaal Arsenali tulemusega 2:0.

Esimese mehe kaotas Arsenal avapoolaja viimasel minutil, kui Diego Costa provotseeris teise kollase kaardini külaliste keskkaitsja Gabrieli.

Vähemuses Arsenali jaoks tuli karistus üsna kiirelt, sest Chelsea 20aastane keskkaitsja Kurt Zouma pääses 53. minutil Cesc Fabregase karistuslöögist täiesti vabalt peaga löögile ega eksinud. Ühtlasi oli tegu 2014. aasta jaanuaris Inglismaale siirdunud prantslase esimese väravaga Premier league'is.

Arsenali lootustele andis lõpliku põntsu Santi Cazorla teine kollane kaart 79. minutil, mis jättis Arsene Wengeri tiimi lisaks kaotusseisule kahemehelisse vähemusse. Mängu lõppskoori vormistas Eden Hazard esimesel üleminutil.

Cazorla punane kaart oli Arsenali jaoks liiga ajaloo 79., millega Londoni klubi tõusis vastavas arvestuses jagama esikohta Evertoniga.