Kes siis veel kui mitte Pau Gasol!Foto: EMMANUEL DUNAND
Toimetas Merili Luuk 20. september 2015 22:15
Äsja Prantsusmaal Lille'is lõppenud korvpalli EM-finaalturniiril kuulutati kõige väärtuslikumaks mängijaks hispaanlane Pau Gasol, kes viskas finaalis 25 punkti ja tõi 12 lauapalli. 

Poolfinaalis Prantsusmaa vastu hiilgemängu teinud ning 40 punkti visanud Gasoli näitajad olid teistest EMil mänginud palluritest ilmselgelt üle: keskmiselt viskas ta turniiril 25,6 punkti. Võitlejahinge näitas ta välja seda enam, et katalaan oli tegelikult vigastatud ning meeskonna peatreeneri sõnul ei tohtinuks ta järjest mängida rohkem kui viis minutit. 

Gasol valiti ka sümboolsesse viisikusse, temale lisandusid teine hispaanlane Sergio Rodriguez, leedulased Jonas Maciulis ja Jonas Valanciunas ning prantslane Dando De Colo.

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

jants 20. september 2015 23:18
mis siin rääkida-see mees on selle mängu sees keskväljakult korvi keskpunktini ja teda polegi nagu märgata.Müstika,ilmub kui kummitus ja teeb selle lõdva randmega ära,mida tehes teised naba paigast punnitavad.Ei vaadanud neid eelmisi mänge ja kahetsen-seda meest vaadates tekkib selline lummus,mida ükski teine pallimängumees minus tekitanud pole peale brasiilia pallivõlurite eesotsas Ronaldoga.

SISUTURUNDUS