Norbert Hurt: iga punkt on arvel

Ott Järvela, 21. september 2015, 07:00
LIIDRID: Tallinna Flora meeskond on kuus vooru enne lõppu meistrivõistluste liider. Levadia kaotab neile kolme punktiga. Omavahel kohtutakse eelviimases voorus.  Laura Oks
Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel suurendas FC Flora nädalavahetusel mängitud 30. vooru tulemusel edu FC Levadia ees ühelt punktil kolmele. Liidrite peatreener Norbert Hurt on olukorraga rahul, aga enne novembrit hõiskama ei kipu.

Florale tegi teene Sillamäe Kalev, kes mängis kodus Levadiaga 2:2 viiki, kusjuures 76. minutil viis Daniil Ratnikov idavirulased 2:1 juhtimagi. Siim Lutsu suurepärane karistuslöök 80. minutil päästis Levadiale punkti ja tagas, et kõik on jätkuvalt nende endi kätes – kui kõik allesjäänud mängud (sh võimalik lisamatš meistritiitlile) võidetakse, on kuld Levadia jagu.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

18. september 2015, 07:00
Aivar Pohlak FC Flora 25. sünnipäeval: olen väga ambitsioonikas, aga hetkeedu ei käi sellega käsikäes
17. september 2015, 11:11
Flora esiväravavaht on vigastusega väljas. Kes võtab pidupäeval kindad üle?
15. september 2015, 20:46
Norbert Hurt supervahetumees Salistest: korraks tekkis tunne, kas on üldse vaja vahetust teha
12. september 2015, 20:28
Flora loots Norbert Hurt: mängijad tõenäoliselt teadsid Levadia kaotusest ning see võis meid kammitseda