LIIDRID: Tallinna Flora meeskond on kuus vooru enne lõppu meistrivõistluste liider. Levadia kaotab neile kolme punktiga. Omavahel kohtutakse eelviimases voorus. Foto: Laura Oks
21. september 2015, 07:00

Norbert Hurt: iga punkt on arvel

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel suurendas FC Flora nädalavahetusel mängitud 30. vooru tulemusel edu FC Levadia ees ühelt punktil kolmele. Liidrite peatreener Norbert Hurt on olukorraga rahul, aga enne novembrit hõiskama ei kipu.

Florale tegi teene Sillamäe Kalev, kes mängis kodus Levadiaga 2:2 viiki, kusjuures 76. minutil viis Daniil Ratnikov idavirulased 2:1 juhtimagi. Siim Lutsu suurepärane karistuslöök 80. minutil päästis Levadiale punkti ja tagas, et kõik on jätkuvalt nende endi kätes – kui kõik allesjäänud mängud (sh võimalik lisamatš meistritiitlile) võidetakse, on kuld Levadia jagu.

Hurdal jäi laupäevase matši lõpplahendus nägemata. "Vaadata sain viimast 10 minutit, aga kaks minutit enne lõppu jooksis arvuti kinni. Skoori sain teada mujalt. Hasardist pääsu polnud. Punktid on ju tähtsad ja ikka loodad, et äkki teevad konkurendid meile kingitusi," sõnas Flora peatreener.