Karl-Martin Rammo (TEET MALSROOS)

"Jeerum, ma poleks eales arvanud, et mul Facebooki pääsemise üle nii hea meel on! Sellest Hiina tsensuurist sai lõpuks ikka villand küll," kirjutab Eesti purjetaja Karl-Martin Rammo pärast Hiina regatil saavutatud 26. kohta.

"Sõitsin nagu väsinud tuimale loomale kohane, mõnikord isegi üpris kiiresti, kuid ilma sädemeta, ilma selle viimase grammikeseta, milleta tippspordis tulemust tahta on mitte vaid naiivne, vaid kaasvõistlejate suhtes ebaviisakas!" on 26aastane Rammo enesekriitiline.

"Regati viimases sõidus suutsin end rabeleda 4ndaks, kuid kõrgemale kui 26ndaks see mind tänu kõigele eelnenud halvale ei tõstnud," lisab ta.

"Nüüd hakkab veidikeseks, vähemalt paariks nädalaks puhkus! Olgugi, et oktoobri viimastel päevadel toimub Abu Dhabis MK-finaal, kuhu loodan endiselt kutse saada, siis see mahub juba kenasti järgmise hooaja ettevalmistuse sisse. See tähendab, et minu silmis on 2015 hooaeg lõppenud!" teatab Rammo.

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Aga Eestis ju samuti  /   12:13, 21. sept 2015
tsensuur. Vahel ei saa Postimehes kommenteerida, aga Nelli Teatajas ei saa juba hulk aega :). Kuigi olen intelligentne inimene, ei vihka ega sõima ei homosid ega pagulasi, aga ju niisugustel keelatud kommenteerimine.
N
Nipitiri  /   11:08, 21. sept 2015
Vabandust aga ei saa uudisest aru. Kas mupsuke oli pahane, et näoraamatusse ei saanud või oli keegi hiinlane ta öösel hirmsasti ära kurnanud?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis