Ragnar Klavan (paremal)Foto: Bernd Feil/M.i.S./Pixathl/SIPA
23. september 2015, 23:14

NII SEE JUHTUS | Sport 23. septembril: Aksalu rõõmus ja Klavani nukker õhtu (2)

Täna olid Eesti tennisefännide tähelepanu suunatud Aasia poole, kus oma teise ringi kohtumisi on mängisid nii Anett Kontaveit kui ka Jürgen Zopp. Zopp pääses järgmisse ringi, kuid Kontaveit langes dramaatiliselt konkurentsist. Jalgpallikoondislastest oli Mihkel Aksalul suurepärane õhtu ning 100. Bundesliga mängu kirja saanud Ragnar Klavanil õudne õhtu. Millegi erilisega ei paistnud kahjuks silma ka Tanel Kangert ja Rein Taaramäe.
23:15
SPORDISÕBER

Kahjuks peame tänase spordipäeva lõpetama nende kurbade sõnumitega Saksamaalt. Ent loodetavasti tuleb juba homne päev märksa rõõmsam. Seniks aga mõnusat õhtu jätku ja uute uudisteni juba homme.

22:56

22:55
22:33

JA TEINE ON OLEMAS! Augsburg teenib taas penalti ning Verhaegh realiseerib selle taas. 16 minutit minna ja Augsburg 2:4 taga!

22:10

KAS ENNENÄGEMATU COME-BACKI ALGUS? Paul Verhaegh lõi 51. minutil penaltist ühe tagasi.

21:49
21:41

Iago Aspase värav, mis viis Celta Vigo 2:0 Barcelona vastu juhtima.

21:40

Luis Enrique valitsemisajal pole Barcelonale La Ligas kunagi varem avapoolajal kaht kolli löödud.

21:32

Barcelona Hispaania liigas 30. minutiks Celta Vigo vastu 0:2 taga. Avavärav oli säärane:

21:23
21:22

USKUMATULT KEHV MÄNG! Mönchengladbach läks 20. minutil juba 3:0 Augsburgi vastu juhtima. Vägisi hakkab käest ära minema see matš.

21:20

PAHA-PAHA! Mönchengladbach lõi 17. minutil teise värava.

21:10

Oh häda ja viletsus! Augsburg jäi juba 5. minutil kaotusseisu.

21:06

Eesti koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljevi klubi Bialystoki Jagiellonia kaotas Poola karikavõistluste 1/8-finaalis 0:2 Lubini Zaglebiele.

20:57

Henri Anier ei mahtunud taas Hiberniani koosseisu:

20:34
JALGRATTASPORT
20:21
MOTOKROSS

Lõppenud nädalavahetusel tõmmati Lätis Pilsblidenes joon alla meie lõunanaabrite motokrossi meistrivõistlustele ning selgusid viimased meistrid ja karikavõitjad. Kui paar nädalat tagasi tõid eestlased kodumaale enamuste tähtsamate sooloklasside esikohad, siis ka nüüd jätkus Eesti sõitjate edu ning saagiks toodi taas mitu tiitlit, medalit ja karikat.

20:04

Lootus, et Klavan saab juubelit tähistada võiduga on suur. Mullune pronks Mönchengladbach on kaotanud kõik esimesed viis Bundesliga mängu sel hooajal.

19:58

AMETLIK: Ragnar Klavanil täitub täna 100 mängu Saksamaa kõrgliigas! See on kõva sõna!