Mönchengladbachi Borussia mehed rõõmustamasFoto: Reuters / Scanpix
23. september 2015, 22:53

Seni punktita sats hävitas Klavani 100. Bundesliga mängus Augsburgi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani 100. mäng Saksamaa kõrgliigas kujunes äärmiselt nukraks, sest FC Augsburg leidis end võõralt väljalt Mönchengladbachi Borussia vastu juba 21. minutil 0:4 kaotusseisust. Lõpuvileks seisid tablool vähe viisakamad numbrid - 4:2.

Seejuures võib meie mehe süüst täielikult puhtaks pesta vaid Lars Stindli 3:0 värava puhul. Ülejäänud Mönchengladbachi tabamuste juures saanuks Klavan üht-teist paremini teha. Ühtlasi oli tegu käimasoleva sajandi kiireima 4:0 eduga Bundesligas.

Teise poolaja alul teenis Augsburg penalti, mille Paul Verhaegh ka auväravaks realiseeris. 74. minutil teenis külalismeeskond Augsburg taas 11 meetri karistuslöögi ning paremkaitsja Verhaegh ei eksinud. Enamaks paraku Augsburg mulluse pronksmedalisti vastu suuteline polnud.

Esimesed viis mängu väravate vahega 2:12 kaotanud Borussia kirjutas tabelisse esimesed kolm punkti. Augsburgil on kuue mänguga kogutud neli punkti.