Spordivaria

VAJALIK ABI: EOK premeeris MMil medali võitnud sõudjaid, Epp Mäed ning sportlaste treenereid suure rahasummaga 

Toimetas Henry Rull, 25. september 2015 10:06
Meie pronksi võitnud sõudekoondis.Foto: REIN KILK
Eesti Olümpiakomitee (EOK) premeeris sõudjaid Kaspar Taimsood, Allar Raja, Tõnu Endreksoni, Andrei Jämsat ja maadlejat Epp Mäed ning nende treenereid 52 000 euroga.

EOK president Neinar Seli väljendas heameelt, et meie sõudjate nelik ja maadleja Mäe on Eestile võidetud tiitlivõistluste medalite näol taaskord pakkunud positiivseid emotsioone ja sellega kinnistanud fakti, et Eesti on spordis jätkuvalt konkurentsivõimeline.

Samal teemal

„Edukas osalemine spordis ja ka kultuuris laiemalt on sageli väikeste riikide jaoks üks peamisi võimalusi, mille kaudu laia maailma viia teadmist riigi ja selle rahva olemasolust, seal elavatest inimestest ja tavadest. Edukaimad tegevused Eesti tutvustamisel on just spordivõistlused, konkursid jne, kus piiratud arv riikide esindajaid ehk võitjad, pälvivad laialdast tähelepanu. Maailma absoluutses tippkonkurentsis edu saavutanud sportlased väärivad märkamist ja tunnustamist. Seda esmalt panuse eest, mis on nad andnud Eesti tutvustamisel maailmas, aga kindlasti ka kohalike kogukondadele osutatud mõju eest. Nad on suurepärased eeskujud meie noortele. Kasutan võimalust veelkord meie medaliste õnnitleda ja tänada.".

EOK premeeris Prantsusmaal Aiguebelette'is toimunud sõudmise maailmameistrivõitluste pronksmedali võitmise eest Eesti paarisaerulise neljapaadi võistkonna liikmeid Kaspar Taimsood, Allar Raja, Tõnu Endreksoni, Andrei Jämsat 26 000 euroga ning nende treenerit Mati Killingut 6 500 euroga.

USAs Las Vegases maadluse maailmameistrivõistlustelt pronksmedali võitnud maadleja Epp Mäe preemiasummaks on 13 000 eurot. Epp Mäe treenerit Ahto Raskat tänatakse ja tunnustatakse 6 500 euroga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee