Raul Must võitleb haiguse kiuste ja on otsustavad geimid pööranud enda kasuks.Foto: STANISLAV MOSHKOV
25. september 2015, 13:26

Raul Must jõudis haiguse kiuste Prahas veerandfinaali

Prahas peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga sulgpalliturniiril jõudis Raul Must veel ühe 2:1 võiduga veerandfinaali.

Must alistas teises ringis poolaka Michal Rogalski 16:21, 21:12, 21:14. Esimeses geimis lõpetas vastane seisult 15:15 geimi 6:1 spurdiga. Kahes järgmises geimis pääses Eesti esireket aga kohe alguses juhtima ega lasknud mängul kordagi liiga põnevaks minna.

Seejuures on Must olnud treener Mart Siliksaare sõnul viimastel päevadel haige. Mõtet väljakule mitte minna pole seni siiski olnud vaja rakendada. Ka eilses avaringis pidas Must raske kohtumise, kui alistas soomlase Kalle Koljoneni samuti 2:1.

Täna õhtul peetavas veerandfinaalis tuleb 5. asetusega Musta vastaseks kas 3. paigutusega hispaanlane Pablo Abian või austerlane David Obernosterer, kelle vaheline mäng praegu käib.