Ragnar Klavan (paremal).Foto: Kerstin Joensson
26. september 2015, 18:21

Ragnar Klavan ja Augsburg langesid Bundesligas väljalangemistsooni

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kaotas täna Saksamaa kõrgliigas koduväljakul 1:3 Hoffenheimile ning langes 18 meeskonna konkurentsis 16. kohale.

Kohtumine algas Augsburgile küllaltki hästi, kui juba esimestel minutitel oli Raul Bobadillal suurepärane võimalus võõrustajad ette viia. Mõni minut hiljem said hõisata aga külalised, kui Kevin Volland Hoffenheimi 10. minutil ette viis.

Kuigi Koo Ja-Cheol seisu seitse minutit enne poolaega viigistas, kindlustasid Vollandi teine tabamus 11 meetri karistuslöögist ning Jonathan Schmidi värav võidupunktid Hoffenheimile.

Teistes Bundesliga mängudes võttis kindla võidu tabeliliider Müncheni Bayern, alistades võõrsil 3:0 Mainzi. Pep Guardiola hoolealuste heaks lõi kaks kolli Robert Lewandowski, kes lõi kesknädalal viis väravat Wolfsburgile. Ühe värava lisas Kingsley Coman.

Seitsme vooru järel on Augsburg nelja punktiga alles 16. kohal. Viimast kohta hoidev Hannover, mis viigistas täna 1:1 Wolfsburgiga, on kahe punkti kaugusel. Tabelit juhib täisedu ehk 21 punktiga Bayern, Dortmundi Borussia on ühe vähempeetud mänguga kogunud viis silma vähem.