Konstantin VassiljevFoto: LAURA OKS
28. september 2015, 21:00

Kostja ja Jagiellonia kaotasid Eurospordi ekraanil

Eesti koondise keskväljamaestro Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia kaotas Poola kõrgliiga 10. voorus 1:2 Szczecini Pogonile.

Jakub Czerwinski viis 43. minutil kodupubliku ees mänginud Pogoni 1:0 juhtima. Leedulasel Fedor Cernychil õnnestus mänguseis kohe pärast poolajapausi viigistada, ent Takafumi Akahoshi 52. minuti värav oli Jagielloniale liiast.

Algkoosseisus alustanud Vassiljev vahetati 67. minutil puhkama. Eurosport 2 otsepildis näidatud kohtumise neljandal lisaminutil jäi Jagiellonia vähemusse, sest Rafał Grzyb teenis oma teise kollase kaardi.

Võit kergitas Pogoni liigatabelis teisele kohale. Neli punkti vähem kogunud Jagiellonia jätkab tasavägises heitluses (vt tabelit allpool) seitsmendal kohal.