Kalev/Cramo tegi Raplaga sotid kindlalt selgeks (1)

Toimetas Viljar Voog, 30. september 2015 21:11
Kalev/Cramo ja Rapla mullune lahingFoto: Mati Hiis
BC Kalev/Cramo on hooajaeelsetes kontrollkohtumistes heas hoos. Täna olid kalevlased 80:63 (41:37) paremad Rapla meeskonnast.

Klubi Facebooki konto vahendab, et taas oli heas hoos Josh Boone, kes tabas 14st viskest 9, kogus 19 punkti ning noppis ka 9 lauapalli. Rolands Freimanis lisas 12, Marco Killingsworth 10 ja Erik Keedus 9 punkti (mõlemad lisaks 7 lauda). Ka Brandis Raley-Ross ja Sten Sokk (kaugelt 3/7) kogusid 9 silma, Rossilt veel 6 lauda ja Sokult 5 korvisöötu. Gregor Arbet ja Rain Veideman mängu ei sekkunud.

Kohtumise suurimaks intriigiks oli Janar Soo esimene mäng kauaaegse koduklubi vastu. Soo kogus 13 minutiga 5 punkti, tabades kolmest viskest kaks, sealhulgas ühe kaugviske.

Mäng oli võrdlemisi tasavägine kuni viimase veerandajani, mille kalevlased võitsid 21:12.
Rapla poolel hiilgas William Artino 19 punkti ja 11 lauapalliga, Martin Paasoja lisas 8, Sander Saare 7, Indrek Kajupank ja Kristjan Voolaid 6 punkti. Ookeani tagant naasnud Janari Jõesaar piirdus 4 punktiga.