Lisaajal Narva Transi seljatanud Nõmme Kalju teel seisab järjekordne liigakaaslane. Kes täpsemalt, selgub pühapäeval Viljandis.Foto: Alar Truu
Evald Tipneri karikas
1. oktoober 2015, 12:54

ARMUTU LOOS: karikavõistluste veerandfinaali pääseb maksimaalselt neli meistriliigasatsi

Täna loositud Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalide paarid tõid koguni kolm meistriliiga vastasseisu, mis tähendab, et kevadel toimuvatesse veerandfinaalidesse jõuab maksimaalselt neli kõrgliiga meeskonda.

Ainsa tippklubina vedas tänase loosiga peamisel tiitlipretendendil FC Floral, kes loositi kokku mitmeid endiseid koondislasi koondava JK Retroga (III liiga). Sillamäe Kalev võtab kodus vastu FC Levadia ning Pärnu võõrustab Tartu Tammekat.

Teisipäeval Narvast üle noatera 16 hulka jõudnud karikakaitsja Nõmme Kalju peab teist ringi järjest rinda pistma liigakaaslasega. Kalju sõidab 1/8-finaalis külla pühapäevase Viljandi Tuleviku ja FC Infoneti vahelise kohtumise võitjale.

Viimase IV liiga klubina konkurentsi jäänud JK Väätsa Vallal on suurepärane võimalus teha Eesti jalgpalli ajalugu ehk murda esimese IV liiga satsina veerandfinaali, sest nende järgmine vastane on vaid üks liigatase kõrgemal palliv Tallinna FC Forza. Tõsi, Forza hävitas eelmises ringis 4:0 esiliigaklubi Rakvere Tarva.

1/8-finaalid peetakse oktoobrikuu jooksul, täpsema ajakava teatab Eesti Jalgpalli Liit esimesel võimalusel.

1/8-finaalpaarid:

Viljandi JK Tulevik (PL) vs Tallinna FC Infonet (PL) võitja – Nõmme Kalju FC (PL)