Ragnar KlavanFoto: MATI HIIS
1. oktoober 2015, 21:55

VIGASTUS? Ragnar Klavan kaotusmängus Augsburgi koosseisu ei kuulunud

Eesti koondise kaptenit Ragnar Klavanit Augsburgi tänases Euroopa liiga matšis Belgradi Partizaniga platsil ei näinud: keskkaitsjat polnud ei Augsburgi alg-11 hulgas ega ka mitte varumeestepingil. Augsburg kaotas matši 1:3.

Klubi ametlikud kanalid pole täpsustanud, kas Klavanit on tabanud mõni viimase hetke vigastus või antakse talle lihtsalt puhkust.

Augsburg jäi kaotusseisu 31. minutil, mil täpne oli Andrija Zivkovic. 54. minutil sai Augsburgi poolelt kirja omavärava Ji Dong-Won ning kuigi kolm minutit hiljem lõi Raul Bobadilla ühe tagasi, kuulus viimane sõna ikkagi Partizanile, kui 62. minutil vormistas külaliste 3:1 võidu Zivkovic.

Teises L-grupi mängus alistas AZ Alkmaar 2:1 Bilbao. Täiseduga jätkab Partizan, Bilbaol ja Alkmaaril on tabelis kolm ja Augsburgil null punkti. Järgmises voorus kohtub Augsburg Alkmaariga.

Klavani võimalik vigastus oleks mõistagi halvaks uudiseks Eesti koondisele, kellel seisavad peagi ee EM-valikmängud Inglismaa ja Šveitsiga.