Jalgpall

Konkurendid tahavad Klavani koduklubilt peatreeneri üle lüüa 

Toimetas Kaspar Koort, 2. oktoober 2015 16:48
Kas Markus Weinzierl (keskel) siirdub Mönchengladbachi Borussia rüppe?Foto: PHILIPP GUELLAND
Mönchengladbachi Borussia president Max Eberl kinnitas, et klubi kaalub võimalust tuua meeskonna uueks peatreeneriks Augsburgi 40-aastane loots Markus Weinzierl.

Mullu Bundesligas suurepärase kolmanda koha saavutanud Borussia alustas tänavust hooaega viie järjestikuse kaotusega, mis sundis senise peatreeneri Lucien Favre'i tagasi astuma. Borussia ajutiseks lootsiks määrati klubi U23 meeskonna peatreener Andre Schubert, kelle käe all on võetud küll kaks võitu järjest, kuid täiskohaga esindustiimi juhendavat meest Schubertis siiski ei nähta.

Samal teemal

"Mõtleme erinevates suundades, kuid olen rahul, kuidas Weinzierli asjad on kulgenud. Ta pole mitte üksnes järjekindel, vaid ka edukas," kinnitas Eberl, et Ragnar Klavani klubi peatreeneris nähakse Favre'ile igati väärilist asendust.

Markus Weinzierl juhtis Augsburgi läinud hooajal Bundesligas viiendale kohale. Suve hakul soovis mehe endale värvata Schalke, kuid Weinzierl oli majanduslikus plaanis väga tulusast lepingust ära öelnud ning soovis jätkata Augsburgis, kellega on tal veel nelja aasta jagu kehtivat lepingut. Samas pole käesolev hooaeg Augsburgi jaoks just kõige edukamalt alanud ning see võib sundida Weinzierlit Mönchengladbachi pakkumist vähemalt kaaluma. Augsburgi president Klaus Hofmann avaldas siiski lootust, et Weinzierl jätkab kõigele vaatamata nende juhendajana.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee