Robert RoobaFoto: STANISLAV MOSHKOV
Jäähoki
6. oktoober 2015, 22:57

HEA TÖÖ! Rooba ja Liiviku klubi edenes Meistrite liigas 16 sekka

Eesti parimate hokimeeste Robert Rooba ja Siim Liiviku koduklubi Espoo Blues kaotas täna jäähoki Meistrite liiga 1/16-finaali korduskohtumises sakslaste Mannheimi Adlerile 2:3, kuid edenes koondskooriga 6:4 16 tugevama sekka.

Adler asus kohtumist kodujääl avakolmandikul 1:0 juhtima. Bluesil õnnestus teisel kolmandikul mänguseis viigistada, ent viimasele perioodile mindi vastu siiski sakslaste 2:1 eduseisus.

Vähemalt kolmeväravalist võitu vajanud Adler võttis 2.40 enne lõppu väravavahi välja ning jätkas kuue väljakumängijaga. 39 sekundit enne lõppu õnnestuski neil 3:1 juhtima minna, kuid Blues vastas kärmelt.

Rooba ega Liivik resultatiivsuspunkte ega karistusminuteid ei teeninud.  Liivik kuulus kolmandasse, Rooba neljandasse viisikusse.

Järgmises ringis madistab Blues rootslaste Jonnköpingi HV71ga. 1/8-finaalide avakohtumine toimub 3. novembril ning kordusmatš nädal hiljem, mardipäeval.