Brian Harper.Foto: Alar Truu
7. oktoober 2015, 23:01

NII SEE JUHTUS | Sport 7. oktoobril: Kalev alistas koduse korvpallihooaja avamängus Rocki (2)

Tänase spordipäeva naelaks oli mõistagi koduse korvpalli meistrivõistluste hooaja avamäng, kus Tartu Ülikool/Rock kaotas BC Kalev/Cramole 73:81. See ja kõik teised täna toimunud olulised sündmused on leitavad Õhtulehe spordipäeva otseülekandest. Head lugemist!
22:56

Tänase spordipäeva lõpetame Õhtulehe järelkaja Rock - Cramo mängust:

22:48
22:45

VTB Ühisliiga hooaeg pole veel õieti alanudki, aga juba läks paugutamiseks ehk rikaste Venemaa tippklubide krahhid!

22:29
SULGPALL
22:26

Eestlastega seotud ägedad uudised Belgiast ja Ungarist! Pildil meie parim naiskorvpallur Merike Anderson.

21:52

Läks hästi, et Kalev/Cramo üldse jõudis täna Tartusse. Vaata, milles asi!

21:34
KÄSIPALL
21:18

Siim-Sander Vene 6 punkti ja 7 lauapalli aitasid Kaunase Žalgirise Leedu liigas 35-punktilise võiduni.

21:07
20:52

Tartus lõppes mäng Kalevi 81:73 võiduga. Võitjaile tõid Killingsworth ja Boone võrdselt 16 punkti (lisaks vastavalt 12 ja 9 lauapalli), Sten-Timmu Sokk (pluss 6 rs) ja Raley-Ross 11 (pluss 4 rs), Freimanis 10 punkti. Rockile Žabas 26, Talts 14, Harper 9, Doronin 8 punkti.

20:37

Üks, mida kodus vaadates kindlasti ei näe, on meie rokkivate tantsutüdrukute kavasid. Go, @rockcheerleaders!

A video posted by Tartu Ülikool/Rock (@tarturock) on

20:37

Mängu lõpuni jääb neli ja pool minutit ning Kalev hoiab parajat edumaad - 77:64.

20:30

Kalev viskab viimase veerandi hakatuseks seitse punkti järjest ja juhib juba 70:56. See teeb kahe veerandi peale kokku juba 18:4 spurdi. Heameel on tõdeda, et Veideman on mängus tagasi - ta on selle spordi jooksul tegutsenud väga kasulikult.

20:25

Kalev rühib kolmanda veerandi lõpuks taas ette, enne viimast kümmet minutit näitab tabloo 63:56. Kalev tegi perioodi lõpu eel kolme minutiga 11:2 spurdi - hakatuseks 5 punkti Killingsworthilt, seejärel tabasid kaugelt Veideman ja Keedus. Rockil on Žabase arvel praeguseks 21 punkti, Kalevil Boone'il 16 punkti ja 9 lauapalli ning Killingsworthil vastavalt 13 ja 7.

20:09

Rock jõudis vahepeal 8:0 spurdiga viigini 48:48! Hoos on Žabas kes viskas tartlaste poolaja kolm esimest korvi ja on jõudnud 17 punktini.

20:03

Leedu liigas mängib Kaunase Žalgiris parajasti Alytuse Dzukijaga. Poolaeg võideti 41:28, Siim-Sander Venel on kahe kolmepunktiviskega kirjas 6 punkti.

20:01

Tartus algab teine poolaeg.

19:59
19:45

Poolaeg Kalevile 43:38. Boone'i arvel on 14 (visked mängust 7/7, vabavisked 6/0), Žabasel 10 punkti.

19:37

Cramo domineerib lauas täielikult. Kui Alar Varraku (keskel) hoolealused on noppinud 22 lauapalli, siis Rocki mehed kõigest 10. Mõni ime, et Kalev 10 punktiga juhib, kuigi pikk kohtumine on veel ees. Teist veerandaega on mängida 3.11.