Võrkpall

Tiit Sokk: korvpallikoondis hoiab võrkpalluritele nende EMil pöialt! 

Toimetas Ville Arike, 7. oktoober 2015 12:47
Korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk.Foto: TEET MALSROOS
Eesti võrkpallikoondis sõitis täna Itaaliasse, kus ülehomme algab EM-finaalturniir. Korvpallikoondise nimel ütles peatreener Tiit Sokk, et värskelt samalaadse kogemuse saanud korvpallurid hoiavad võrkpalluritele pöialt.

"Esiteks olen kogu koondise nimel väga tänulik selle toetuse eest, mida võrkpallurid korvpalli EMi ajal üles näitasid, tehes seda ennastohverdavalt ning teenides kõrvalt kriitikat ja vastulauseid," lausus Sokk.

Samal teemal

Ta jätkas: "Nädal enne meie avamängu avaldas kogenud võrkpallikoondislane Keith Pupart lootust, et meil läheb hästi. "Loodan, et meie koondis saab alagrupist edasi. Eks nad peavad väga hästi mängima, et saada," ütles ta. Ja õigesti ütles. Kokkuvõttes – mängisime turniiri kolm viimast mängu hästi, aga mitte väga hästi.

EMi ajal, pärast kaht kaotust astus korvpallikoondise kaitseks välja koondise ründaja Martti Juhkami, kinnitades, et keegi ei lähe sellisele võistlusele poolsirge jalaga või viletsa häälestusega. Kaotuste põhjusi tuleb ja tuligi otsida mujalt. EMi järel tunnistas ka mu hea kolleeg, võrkpallikoondise pikaaegne juhendaja Avo Keel, et korvpallikoondis röövis talt ööune. See on tuttav tunne mullegi...

Tahan öelda, et kindlasti on korvpallikoondis Itaalias algaval EMi finaalturniril võrkpallureile põialt hoidmas. Nii ka mina, teeme seda teleri vahendusel. Olge tugevad – nii vaimselt, strateegiliselt kui ka füüsiliselt. Kerge see turniir teile ei tule – nagu meilegi, teades, kellega peate võitlusse astuma. Mängige oma mängu. Edu!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee