Vehklemine

GALERII | Epeemehed said toetust 

Merili Luuk, 8. oktoober 2015, 07:00
Meeste epeekoondisFoto: LAURA OKS
Eesti epeemeeskonna peatreener Igor Tšikinjov tunnistas, et kuigi olümpiale pääsemine on keeruline, pole EMil hõbeda võitnud tiimil motivatsioonipuudust ning tänu medalile saadi ka EOK-lt suuremat toetusraha.

"Pärast EMi ootasid kõik, et jätkame muinasjuttu edasi. Meil ei ole veel kahjuks võistkonda, kes oleks maailma tipus. Peame kogu aeg nii end kui teisi üllatama. Meie moto: võita on vaja siis, kui on vaja!"

Meeskonna seisu teeb mõneti raskemaks tõik, et Peeter Turnaul tuleb tervise tõttu vehklemisest veidikeseks ajaks tagasi tõmbuda ning Jüri Salmil on kohustusi Tallinna MK-etapi peakorraldaja ja vehklemisliidu peasekretärina.

Esmaspäeval sõidavad laagrisse seega vaid kolm meest: Nikolai Novosjolov, Sten Priinits ja Marno Allika.

"Nii koomiline kui see ka poleks, siis oleme siiamaani sarnases olukorras olnud. Midagi imelikku seal pole," tunnistab äsja Eesti karikavõiduga hooaja edetabelis esimeseks kerkinud Priinits.

"Minu prioriteediks number üks on võistkond. Kui võistkonnaga pole võimalik olümpiale kvalifitseeruda, siis mängin oma plaanid ümber."

Samal teemal

16. veebruar 2016, 06:00
Epeemehed naasid MK-etapilt olümpiakohata: siiani on klomp kurgus!
8. oktoober 2015, 07:00
Julia Beljajeva: kui kaklema hakkame, poleks võistkonnal sellest kasu!
7. oktoober 2015, 20:34
GALERII | Erika Kirpu: vehklemises pole füüsilises ettevalmistuses kosmoseteadust vaja ehk millega tegelesid epeenaised suvel?
4. oktoober 2015, 15:45
Vehklemisliidu peasekretär alistas Novosjolovi, kuid jäi finaalis Priinitsale alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee