Raul Must jõudis kaheksa parema sekka.Foto: STANISLAV MOSHKOV
8. oktoober 2015, 18:26

Raul Must jätkas Hollandi sulgpalliturniiril võimsalt

Hollandis Almeres peetaval 50 000-dollarilise auhinnafondiga sulgpalliturniiril jätkas Raul Must võimsalt, alistades kolmandas ringis taanlase Rasmus Fladbergi 21:19, 21:11 ja jõudes kaheksa parema sekka.

Tasavägiselt kulgenud esimese geimi pööras Must võiduks seisult 16:18. Teises geimis jäi ta taha 4:7, et siis tagasi vaatamata lõpetada kohtumine 17:4 spurdiga! Ehkki Fladberg asub maailma edetabelis Mustast ligi poolsada kohta tagapool (vastavalt 95. ja 48.), on tegemist Euroopa parima sulgpallimaa sitke esindajaga, kes eile oli teises ringis näiteks jagu saanud edetabelis 36. kohal asuvast hindust B. Sai Praneethist.

Veerandfinaalis on Musta vastaseks hindu R.M.V. Gurusaidutt (maailma 42.), nad on sel võistlusel asetatud vastavalt 12. ja 9ndana.

Must on Hollandist kogunud juba 3030 edetabelipunkti, ent süües kasvab isu ja koos treener Mart Siliksaarega on sihiks seatud esikoha võitmine.