Eesti võrkpallikoondisFoto: VILJAR VOOG
10. oktoober 2015, 23:42

NII SEE JUHTUS | Sport 10.10: võrkpallurid võitsid geimi, kolm vutikoondist jõudis EMile (3)

Kui võtta mõõdupuuks võrkpalli EM, siis oli tänane spordipäev eestlastele edukam: Eesti küll kaotas Prantsusmaale, kuid suutis Maailmaliiga tšempionitelt geimi napsata. Itaalia, Wales ja Belgia kindlustasid pääsu järgmisel suvel toimuvale vuti EMile. Saaremaa ralli võitis Egon Kaur. U19 vutikutid kaotasid EM-valikmängus 1:2 Tšehhile.
23:46
SPORDISÕBER

Selle teatega lõpetame, kõike kaunist ja uued uudised juba homme hommikul. Head ööd!

23:05

Valiksarja neljanda värava löönud Andorra jaoks on tegu läbi aegade resultatiivseima valiktsükliga:

VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis kaotas Prantsusmaale 1:3, ent võitles vingelt ja Ardo Kreek võib tagasi Pariisi Volley meeskonda minna püstipäi. "Andsime normaalse lahingu. Algus muidugi väga ilus polnud, aga pärast saime mängu ilusti käima ja kokkuvõttes võib rahule jääda," ütles nurgaründaja matši kokkuvõtteks.

21:39
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis jäi tänases matšis Prantsusmaaga esimeses geimis kähku suurde kaotusseisu. Peatreener Gheorghe Cretu vastas sellele diagonaalründajate vahetusega – Oliver Venno asemel tuli mängu Renee Teppan. "Võid ju palli blokist mööda lüüa, aga piiri peal on ees maailma parim libero ja tahes tahtmata ta toob neid palle vahel üles," võttis mees kogemuse kokku.
VIDEOINTERVJUU RENEE TEPPANIGA.

21:10
21:09

Wales pole aastast 1958 ühelegi suurturniirile jõudnud, täna on neil see võimalus!