U19 koondis alustas EM-valikturniiri 0:5 kaotusega Serbiale ning kaotas 1:2 Tšehhile.Foto: Alar Truu
Sport TV
10. oktoober 2015, 17:23

JÄRELVAADATAV | U19 koondis realiseeris penalti, kuid kaotas Tšehhile

Eesti kuni 19aastaste noormeeste jalgpallikoondis jätkas kodus peetavat EM-valikturniiri 1:2 kaotusega Tšehhile.

18. minutil viis Ondrej Mihálik Tšehhi ette, kuid eestlased suutsid tänu Herol Riibergi penaltile 66. minutil viigistada. Õnn kestis aga üürikest aega, sest 78. minutil oli tšehhide poolt täpne Jan Kuchta.

Eesti pole siiani oma punktiarvet suutnud kasvatada, Tšehhil on koos kuus punkti.

Kaks korda ajaloos, aastatel 2008 ja 2010, on õnnestunud meie U19 poistel alagrupis kahe parema sekka murda ehk jõuda kevadisesse eliitringi. Aastal 2012 võõrustas Eesti U19 EM-finaalturniiri. Kohtumist kommenteeris Mart Treial.