Spordivaria

Treener Siliksaar: Raul Mustas on sisu nii palju, et ületab kõik jalgpalli- ja võrkpallikoondislased! (2)

Ville Arike, 10. oktoober 2015 17:24
Raul Must ja treener Mart Siliksaar pärast eilset võidukat veerandfinaalmängu.Foto: Mark Phelan / Euroopa sulgpalliliit
Eesti esireket Raul Must jõudis Hollandis Almeres veel ühe raske võiduga finaali, ta pidas teist päeva järjest rohkem kui tunni aja pikkuse mängu. Treener Mart Siliksaar rõhutas: "Raulis on sisu nii palju, et ületab kõik jalgpalli- ja võrkpallikoondislased!"

Poolfinaal Emil Holstiga kulges kaks ja pool geimi tasavägiselt. "Esimese geimi keskpaigas jooksis Raulil vahepeal kops kokku, aga õnneks sai ta hingamise peagi uuesti lahti, hoidis geimi lõpus palli kokkulepitult võrgus ning tegutses otsustavatel punktidel julgelt ja veatult," rääkis Siliksaar.

"Teises geimis mängis vastane väga hästi, surus oma rütmi peale ja Raul ei saanudki oma mängu kätte. Kolmanda geimi keskpaigas lõi vastane aga paaril korral väga napilt auti ning läks sellest nii närvi, et Raulil oli edaspidi vaja ainult pall korralikult mängus hoida ja oma rumalustest hoiduda. Ka tema füüsis kestis paremini," võttis Siliksaar 21:18, 17:21, 21:11 lõppenud mängu kokku.

Musta finaalivastase Ajay Jayarami kohta tõdes aga juhendaja, et ehkki tolle edetabelikoht on hetkel 26., näitab hindu viimasel ajal maailma esikümne tasemel mängu. "Loomulikult läheme võitlema, aga lubada midagi ei saa," vaatas Siliksaar homse poole.

Samal teemal

22.01.2016
Veerandfinaali jõudnud Raul Must kohtub Taani sulgpalli tulevikulootusega
15.10.2015
Raul Must on hetkeseisuga Euroopa kaheksas sulgpallur
14.10.2015
Raul Must hakkas kahekordsele olümpiavõitjale kõvasti vastu, ent kaotas
10.10.2015
VÕRKPALLI EM | REPORTAAŽ: Eesti kaotas Prantsusmaale, ent läbis peaproovi