NII SEE JUHTUS | Sport 11.10: Kalev/Cramo kaotas Ühisliigas, võrkpallurid said EMil play-offi! (3)

Õhtuleht.ee, 11. oktoober 2015, 23:03
Kalev/Cramo Alar Truu
Spordisõbra õnneks oli täna tihe spordipäev, kus Eesti vollekoondis rõõmustas kõiki: EMil alistati Horvaatia 3:0 ning sammuti alagrupist edasi. Korvpalli Ühisliigas kaotas BC Kalev/Cramo 60:68 Saraatovi Avtodorile. Mis veel juhtus, loe meie tekstipõhisest ülekandest!

00:16

00:15
23:18
VÄRAVAD
23:16
KÄSIPALL

Viljandi käsipalliklubi kaotas eurosarjas Kreeka klubi AO Poseidon Loutrakioule 23:26.

VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis kohtub teisipäeval play-offis Serbiaga! Serbia jäi Venemaale 1:3 alla ning sai alagrupis teise koha.

D-alagrupi kolmanda koha hõivasid endale soomlased, kes kohtuvad play-offis Itaaliaga.

21:08
21:07

20:29
VÕRKPALL
20:22

@eestijalgpall trenn enne homset EM-valikmängu Šveitsiga.

A video posted by Ott Järvela (@ottjarvela) on

20:20

Korvpalli VTB Ühisliigas kaotas Kalev/Cramo 60:68 Saratovi Avtodorile. Seejuures oldi 4.38 enne normaalaja lõppu taga vaid 54:57, kuid siis viskas Jevgeni Kolesnikov viis punkti järjest ning viis meeskonna 8 punktiga ette.

Kalevlaste resultatiivseimad olid Gregor Arbet 16, Erik Keedus 8 ning Rolands Freimanis 7 punktiga. Kolesnikov tõi vastastele 16 silma.

19:45

Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris alistas Leedu meistrivõistlustel Klaipeda Neptunase 81:71. Venelt 26.30 minutiga 6 punkti, 5 lauapalli.

I.Vougiouko ir B.Motumo dominavimas baudos aikštelėje ir R.Seibučio padėka fanams.

Posted by BC Kauno "Žalgiris" oficialus puslapis on 11. oktoober 2015. a.

19:43
18:58
18:17
VÕRKPALL
18:16

17:47

Nüüd pöörame tähelepanu aga korvpallile. Eesti koondislase Siim-Sander Vene (pildil nr 5) koduklubi Kaunase Žalgiris mängib hetkel Leedu liiga kohtumist Klaipeda Neptunase vastu ning poolajaks on Vene leivaisa 42:36 eduseisus. Meie ääremängija on platsil olnud veidi alla 12 minuti ning on visanud 2 punkti ja võtnud ühe lauapalli. Kell 18 alustab oma Ühisliiga hooaja teist kohtumist BC Kalev/Cramo, mis läks Saraatovisse külla Avtodorile.

17:34
VÕRKPALL
17:27
VÕRKPALL
17:27
VÕRKPALL

Ja Eesti on play-offis! Horvaatia alustab viimases geimis 10:25 ning Eesti 3:0 võit on tõsiasi! Meie võrkpallurid on Euroopa 12 parima seas!

17:21
17:18
VÕRKPALL

Võidušampused võib külmikust juba välja võtta, sest teisele vaheajale läheb Eesti 16:7 eduseisus. Et Eesti siit kaotaks, selleks oleks vaja küll üht maailmaime!

17:11
VÕRKPALL

Viimase geimi esimesele tehnilisele vaheajale läheb Eesti 8:4 eduseisus. Võit on juba lähemal, armsad spordi- ja vollesõbrad!

17:07
VÕRKPALL

Kolmaski geim algab tasavägiselt, kuid Eesti kaitse ja blokk on väga hea ning horvaatidel on raskusi. Eesti on 5:3 eduseisus.

17:02
VILJAR VOOG, TORINO

Vaatamata keerulisele geimialgusele on Eesti võrkpallkoondis ühe geimivõidu kaugusel EMil 12 parema sekka jõudmisest. Kiitust kõigile meestele, kes on täna pidanud tegema sidemängijatööd - Kert Toobal on palju rüganud kaitses ja järgmisel puutel on oma oskusi saanud näidata vist kõik teised mängijad - seda enamasti edukalt!

17:00
VÕRKPALL

Eesti on täna võimas! Teine geim tuleb samuti näiliselt kindla ülekaaluga 25:18. Me oleme play-offist, kust vastu tuleb Serbia või Venemaa, vaid geimivõidu kaugusel!

16:55
VÕRKPALL

Oliver Venno on täna võtnud liidrirolli ning veab Eestit teise geimi võidu poole. Maarjamaa mehed juhivad 20:15.

16:50
VÕRKPALL

16:50
VÕRKPALL

Teisele tehnilisele vaheajale läheb Eesti 16:14 eduseisus. Mäng on võrreldes avageimiga küll tasavägisem, kuid õnneks on meie mehed peal.

16:43
VÕRKPALL

Esimesele tehnilisele vaheajale läks Horvaatia 8:7 eduseisus. Vaheajalt naastes suutis Oliver Venno aga meile punkti tuua, seis taas viigis!

16:38
VÕRKPALL

Eesti ja Horvaatia peavad väga pika pallivahetuse ning mõlemal poolel oli võimalusi pall vastase väljakupoole pommitada. Kaitse oli siiski tasemel, Eestile tõi lõpuks punkti Kert Toobali kaval lüke - sidemängija lõi ise palli pehmelt Horvaatia poolele. Teises geimis seis hetkel 4:4.

16:35

Kui eile väitis Gheorghe Cretu, et tänane mäng saab olema diagonaalide duell, siis statistika seda tõestab - mõlemad mehed esimeses geimis +6 peal.

16:31
VÕRKPALL
16:31

Tänase mängu üheks tähtsaimaks küsimuseks pidi saama Eesti koondise mängualgus, mis esimeses kahes matšis lörri läks. 7:0 edu andis märku, et täna seda probleemi ei ole. Meeskonna häälestatus oli hiilgav, võideldi iga palli eest ja 25:19 geimivõit on igati teenitud! Kui kuidagi saaks pidama ka horvaatide diagonaali Omrici, võiks selle matši purki panna!

16:30
VÕRKPALL

Esimese geimi võidab kindlalt 25:19 Eesti. Algus on olnud suurepärane, nii hoida!

16:20
VÕRKPALL

16:20
VÕRKPALL

Teisele tehnilisele vaheajale minnakse Eesti 16:12 eduseisus.

16:18
SULGPALL

Raul Must kaotas Almere turniiri finaali teise geimi Ajay Jayaramile 18:21. Mängu, ja väga kõrgetasemelist mängu oli kõvasti. Veel oli seis 17:18 ja pall Mustal rabaku löömiseks üleval paraku maandus pall audis. Ning seisult 19:18 mängis hindu kaks ideaalset punkti järjest. Vastane oli seekord parem, aga ka finaalikoht oli turniiri 12. asetusega alustanud Mustale hea saavutus.

16:18
VÕRKPALL

Nagu arvata oli, juhib horvaatide mängu nurgaründaja Igor Omrcen (nr 5), kes järjepanu Eesti vastu punkte toob. Sellest hoolimata suudab Eesti eduseisu hoida, seis 14:10.

16:15
VÕRKPALL

Aeglase alguse järel on Horvaatia vaikselt mängu tulemas. Kuigi meie blokk on hea, pole vastuvõtt päris sellel tasemel, mida vaja. Horvaadid on kaotusseisu vähendanud, skoor on meie poolt vaadatuna 11:7.

16:12
VÕRKPALL

Robert Tähe (pildil) löögi kuulutavad kohtunikud algselt autiläinuks, kuid videokordust vaadates selgub, et Tähe pomm puudutas horvaatide blokki. Punkt meile! Eesti juhib 11:3.

16:07
VÕRKPALL

Esimesele vaheajale läheb Eesti 8:2 eduseisus. Unelmate algus!

16:05
VÕRKPALL
16:04
VÕRKPALL

Eesti on Horvaatia vastu vägevalt alustanud: mõne minutiga on horvaadid 0:5 kaotusseisus!

16:01
SULGPALL

Almere turniiri finaalis esimene geim: Raul Must - Ajay Jayaram (India) 12:21.

15:52
VÕRKPALL

Nüüd on aga aeg suunata pilgud võrkpalli suunas, kuna kohe-kohe on algamas Eesti-Horvaatia lahing. Võitja pääseb mäletatavasti alagrupist edasi. Edasi, Eesti, edasi!

15:40
VORMEL 1

Sotši GP on võitnud Lewis Hamilton, kes edestas Sebastian Vettelit ja Sergio Perezt.

15:37
VORMEL 1

Lõpuni on veel vaid kaks ringi!

15:33
VORMEL 1

Ja nüüd on rajapervel Daniel Ricciardo, kes tehniliste probleemide tõttu katkestama peab.

15:30
VORMEL 1

Carlos Sainz juunioril on piduritega suuri probleeme ning mees sõidab mitu korda rajalt välja. Lõpuks kaotab ta ka osa tagatiivast, mistõttu mees katkestab. Hispaanlasele oli seekordne nädalavahetus väga sündmuste rohke.

15:26
VORMEL 1

Kas Sergio Perez suudab viimast poodiumikohta säilitada?

15:25
VÕRKPALL

15:22
VORMEL 1

Esiviisik 43 ringi järel: Hamilton, Vettel, Perez, Ricciardo ja Bottas.

15:15
VORMEL 1

Senised kõige kiiremad ringid:

15:15
VORMEL 1

Nalja kah - Fernando Alonso teab, et McLaren Honda ei saa F1-sarjas pea kellelegi vastu.

15:02
VORMEL 1

Paremusjärjestus 27. ringi järel:

14:53
VORMEL 1

Carlos Sainz juunior saab boksijoone ületuse eest viiesekundilise karistuse.

14:53
VORMEL 1

Kõige suuremad täna saavutatud tippkiirused.

14:51
VORMEL 1

Itaalia firma Pirelli jätkab F1-sarja jaoks rehvide tootmist.

14:48
VORMEL 1

Praegune esikümme:

14:44
VORMEL 1

Katkestanud Grosjean avariist: "Sulgesin silmad ja mõtlesin, et nüüd läheb valusaks."

14:41
VORMEL 1

Sebastian Vettel möödus just Kimi Räikkönenist, kes kurtis pärast tiimile, et tema autol puudub kiirus.

14:39
VORMEL 1

Pilootide kiireimad ringid. Kohe on sõidetud 17 ringi.

14:37
VORMEL 1

Turvaauto on rajalt läinud, võidusõit jätkub!

14:37
VORMEL 1

Grosjeani avarii tagajärgi koristatakse siiani.

14:36
VORMEL 1

Rosbergi esimesed kommentaarid pärast katkestamist: "Probleem gaasipedaaliga pole lõbus. Täiesti uskumatu, et selline asi juhtus."

14:28
VORMEL 1

Videokordusest selgub, et Grosjean kaotas lihtsalt auto üle kontrolli ja põrutas seina.

14:27
VORMEL 1

Kui Hamilton täna võidab, on MM-tiitel sama hästi kui kindel.

14:27
VORMEL 1

Lotuse Romain Grosjean on täie hooga seina kihutanud ja masinast pole palju alles. Loodame, et prantslasega on kõik korras ning mees astub omal jalal autost välja. Taas peab rajale tulema turvaauto.