Võrkpall

GALERII ja REPORTAAŽ | Eesti on Euroopa 12 parima võrkpalliriigi seas! (9)

Viljar Voog, Torino, 11. oktoober 2015, 17:31
Eesti võrkpallikoondise võimas võit! CEV
Juba enne võrkpalli EMi algust oli päris kindel, et Eesti koondis peab esimeses kahes mängus Itaalia ja Prantsusmaaga ellu jääma, et siis kolmandas Horvaatiaga madistada viimase edasipääsukoha pärast.

Küsimusi oli õhus mitmeid. Kas suured meeskonnad teevad meile säru ja võtavad mänguisu? Kas meie mehed väsivad esimeste mängudega ära ja Horvaatia vastu enam ei jaksata? Äkki on horvaadidki meie meeskonna jaoks liialt tugevad?
Kõik need küsimused said meie jaoks positiivse vastuse – Eesti pani Horvaatia pooleteise tunniga paika ja pääses play-off kohtumisele Busto Arizios!

Samal teemal

Et täna on ees ootamas teist masti mäng kui kaotused itaallaste ja prantslaste vastu, sai selgeks juba matši teisel pallil – horvaatide rünnak lendas Eesti kaitsepuutest kaugele väljaku piiridest välja. Ei olnud reaalne, et seda punkti veel päästa suudetakse. Ent Robert Täht lendas kui tuulispask, lendas veel palli päästes peaga reklaamidesse, ent Oliver Venno sai tema tehtud töö tõttu rünnata ja nõnda pandi alus uhkele stardikiirendusele, mis andis meie koondisele 7:0 algedu.

Järgneva pooleteisttunni jooksul näitas iga platsil viibinud eestlane kaitses samasugust kihku palli päästmiseks kui Täht matši avahetkedel. Et Kert Toobal tegi usinasti tööd kaitses, said needsamad mehed proovida ka sidemängijatööd ja Venno ning Täht realiseerisid vastaste valatud higi perfektselt punktideks.

Statistika näitab, et eestlased ei olnud Horvaatiast tegelikult nõnda kindlalt üle, aga numbritena ei saa panna kirja seda kirge, millega eestlased täna mängisid. 25:19, 25:18, 25:10 võit on suurepärane tulemus, millega Eesti teenis igati teenitult ära koha play-off'is. Kas meile tuleb vastu Venemaa või Serbia, selgub kell 19.00 algavas mängus! Selles mängus on võitu raske uskuda, ent kui väljakule minnakse samasuguse tuhinaga kui täna, pole võimatut miskit!

9 KOMMENTAARI

i
imestap 12. oktoober 2015, 00:09
Cretul on lihtne. Tema ei pea arutama endamisi kas Eesti parim sidemängija läbi aegade on Kukk, Keel, Link või hoopis varjus olnud Eluri. Temal on mehed keda ta näeb ja suudab manipuleerida. Võrkpallurid on loomult intelligentsed ja alluvad suurepäraselt manipulatsioonidele. Siit ka edu.
s
sirts 11. oktoober 2015, 23:30
Nüüd julgelt Serbia vastu. On võidetav sats! Selles mängus võidab see, kes rohkem võita tahab! Venelaste käest serbid 3: 1 tappa! davai, lets go!
Loe kõiki (9)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee