Jalgpall

Pehrssoni poolt hüljatud Henrik Ojamaa: pettunud ei ole, aga koondisele praegu ei mõtle (3)

Ott Järvela, Swindon, 13. oktoober 2015 07:00
HEA KOHT: Henrik Ojamaa on septembri alguses Swindon Towniga sõlmitud lepinguga rahul: Inglismaal mängida on tore, klubi ise meeldiv ja isiklik areng tuntav. Kui ainult võite rohkem tuleks... Foto: Ott Järvela

Kevadel Eesti jalgpallikoondise peatreeneri Magnus Pehrssoni poolt hüljatud Henrik Ojamaa keskendub tegemistele klubirindel. "Mulle väga meeldib Inglismaal tagasi olla," lausub septembris Swindon Towniga liitunud ründaja.

Samal ajal kui Eesti jalgpallikoondis astus Wembley staadionile, et kohtuda Inglismaaga, olid Henrik Ojamaa mõtted ühel teisel mängul – päev hiljem kohtus tema koduklubi Swindon Town Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas Peterborough Unitediga.

Ojamaa ja Eesti koondise rütmid pole alates kevadest enam samal lainepikkusel. Kolm aastat järjepidevalt rahvusmeeskonda kuulunud ründaja ei mahtunud juunikuu mängude eel lõplikku ning septembri ja oktoobri matšide eel enam isegi mitte esialgsesse nimekirja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.10.2015
TOHOH: Henrik Ojamaa on koondise nimekirjas tagasi!
18.10.2015
VIDEO | Newcastle'i ründaja väravašõu tõi hooaja esimese võidu
13.10.2015
Konstantin Vassiljevi mõtted pärast EM-valiksarja: kahte asja korraga - EMile jõuda ja treenerit vahetada - ei suutnud me ära teha
13.10.2015
FOTOD | Mängu-eelne melu Henrik Ojamaa koduklubi Swindon Towni staadionil

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee