Mängus Tšehhiga lõi Eesti värava, aga kaotas ikkagi 1:2. Kuidas läheb täna Armeenia vastu?Foto: TAIRO LUTTER
Sport TV
13. oktoober 2015, 17:26

JÄRELVAADATAV | Eesti U19 meeskond lõpetas koduse valikturniiri võidukalt

Eesti U19 vanuseklassi noormeeste jalgpallikoondis lõpetas täna koduse EM-valikturniiri kohtumisega Armeenia vastu, kus on mängus turniiri kolmas koht. Meie poisid võitsid 2:0.

Avavärava lõi 21. minutil penaltipunktilt Herol Riiberg, kohtumise lõppseisu vormistas aga 51. minutil Kaspar Mutso.

Meie valikgrupi võitis Tšehhimaa, kes täna sai 4:2 jagu Serbiast. Kaotusest hoolimata pääsesid kevadisse Eliitringi ka serblased, kolmanda koha saanud Eesti ja neljandana lõpetanud Armeenia jaoks on aga valiktsükkel sellega lõppenud.

Enne mängu

Eestil on seni kirjas 0:5 kaotus Serbialt ja 1:2 kaotus Tšehhilt. Armeenia sai samade vastaste käest kaks 0:4 kaotust. Edasipääsulootusi Eesti ja Armeenia ei evi, aga mängus on kolmas koht, mis mängib rolli järgmise aasta U19 EM-valikturniiriks soodsama paigutuse saamisel.