Raul Must (MATI HIIS)

Taani lahtiste meistrivõistluste põhiturniiri avaringis 15:21, 18:21 kahekordsele olümpiavõitjale Dan Linile kaotanud Raul Must jäi oma tänase esitusega rahule.

„Võtsin Hollandi kogemuse kaasa ja suutsin kvaliteedilt juurde panna. Mängisin kahekordse olümpiavõitja vastu suure publiku ees elu mängu,“ sõnas Must Õhtulehele. „Suutsin lõdvestuda ja enda taseme välja mängida. Olin ühes geimis küllaltki lähedal ka võidule – see näitab, et on potentsiaali edasi minna ja olümpial hästi esineda.“

Must kinnitas, et kätt ta nimeka vastase vastu ei väristanud. „Selles oligi asi, et mängisin enda mugavustsoonis. Oli hea olla, valisin õige taktika, polnud üle pinges. Olin täpselt õiges tsoonis, kus läheb hästi. Lõpus oli hiinlane parem, midagi polnud teha,“ tõdes Must, et seda mängu on hea analüüsida, et järgmisel suvel Rio olümpial hästi esineda.

Eriti rahule jäi 27aastane sulgpallur oma füüsilise vormiga. Viimase üheksa päevaga üheksa tugevat kohtumist pidanud Must tunnistas, et väsimus oli tal küll jalgades, kuid suutis siiski mänguks kenasti ära taastuda. "Oleme seadnud eesmärgiks hea füüsilise vormi saavutamise, et jaksaks mängida pikki võistlusi. Oleme eesmärgile päris lähedal," lausus Must.

Järgmisel nädalal lendab Must Pariisi, kus alustab Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsioniturniiri. Seal on tema eesmärk jõuda põhitabelisse. Vahepeal kavatseb ta taastuda ja kerge treeninguga end veel paremasse seisu viia.

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
henn  /   10:28, 15. okt 2015
tegelikult teeb Must viimasel ajal tõesti ilusaid mänge ja on näha, et ta tase on tõusnud. Ma tema asemel oleks samuti rahul.
Samas on ala muidugi selline, et see ei lähe kellelgi korda, hea kui uudistes korraks mainitakse.
Olen elanud riigis, kus sulgpall oli (tõenäoliselt on siiani) väga au sees ja tean, et selles alas on veidi enam potentsiaali.
I
irw  /   23:55, 14. okt 2015
kümnenda järjekorra spordialal ja elu mäng kui avaringis tuleb suhu olümpiavõitjalt. irww, jälle tüüpilise eestlase arvamus --- ilus kaotus. tippsport on tulemussport ja pole üldse tähtis kas kaotad nulliga või natuke, kui juba suhu said siis mine trenni ja ära kilka.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis