Jäähoki

Liiviku väravasööt ei aidanud Bluesi liidri vastu võidule

Toimetas Mart Treial, 14. oktoober 2015, 21:39
Siim LiivikFoto: TEET MALSROOS
Eesti parimaid hokimehi Siim Liivik andis tänases Soome liiga mängus Espoo Bluesi avaväravale söödu, kuid Blues kaotas lõpuks kohtumise Rauma Lukkole lisaajal tulemusega 2:3.

Liiviku andis täpse söödu mängu 31. minuti alguses, mille realiseeris Roope Talaja. Lukka suutis õige pea skoori viigistada, kuid teine kolmandik lõppes Bluesi 2:1 eduseisus.

Pikalt eduseisu hoidnud Blues mängis võidu maha vähem kui 30 sekundit enne mänu lõppu, mil lubas kodumeeskonnal viigistada. Järgnenud lisaajal vormistas Lukka 3:2 võidu.

Lisaks söödupunktile sai Liivik kirja kolm pealeviset. Robert Rooba täna Bluesi koosseisu ei kuulunud.

12 mänguga kolm võitu kogunud Blues hoiab Soome meistriliigas eelviimast ehk 14. kohta. Lukko on liiga liider.

4. november 2015, 19:14