Kristo SaageFoto: ALDO LUUD
14. oktoober 2015, 21:54

Valga sai Läti liigas hirmsa paki, TTÜ kaotas Balti liigas (2)

Valga-Valka ühismeeskond sai täna Läti meistrivõistluste teises mängus Ventspilsilt suure 51:98 (33:52) kaotuse.

Kui avapoolajal suutis Valga vastasege enam-vähem sammu pidada, siis kolmanda veerandaja kaotas Valga 9:21 ning neljanda 9:25.

Üleplatsimeheks kerkis külalismeeskonna Valga kasuks 23 punkti toonud ja 10 laupalli noppinud Jurijs Aleksejevs. Ligi 13 minutit mänginud Valmo Kriisa tabas ühe kolmese ehk tõi kolm punkti.

Ventspilsi parim korvikütt oli Andrejs Šelakovs 21 punktiga. Kogu kohtumise statistika leiab siit.

TTÜ korvpallimeeskond kaotas täna Jurmalas oma Balti liiga teises mängus 59:65 Jurmala meeskonnale. Rait-Riivo Laane viskas TTÜ parimana 15 punkti, hankis 7 lauapalli ja jagas 4 korvisöötu, Kristjan Makke lisas 14 ning Kiur Akenpärg 13 punkti. TTÜ poolel ei teinud kaasa Kristjan Kitsing.