Paulius Jankunas vedas Žalgirise Poolas võiduleFoto: PETRAS MALUKAS
16. oktoober 2015, 23:41

EUROLIIGA | Kanguriga Laboral Kutxa sai napi kaotuse, Veneta Žalgiris napi võidu

Korvpalli Euroliigas peeti täna kuus kohtumist. Väljakule tulid ka Eesti koondislaste Kristjan Kanguri ja Siim-Sander Vene koduklubid Vitoria Laboral Kutxa ja Kaunase Žalgiris.

Laboral Kutxa sõitis külla Kanguri endisele leivaisale Milano Emporio Armanile ja kaotas 76:78. Seejuures tuleb aga esile tõsta Laborali uskumatut lõpuspurti: veel 4:15 enne normaalaja lõppu oldi taga 20 punktiga 50:70!

Kangur sai mänguaega 12:41, mille jooksul viskas 4 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/1), hankis 2 lauapalli ja tegi 1 pallikaotuse. Kaitses kärises meie mehe pealt paraku omajagu ning teisel poolajal sai ta platsil olla vaid paar minutit.

Laboral Kutxa resultatiivsemad olid Yannis Bourousis ja Mike James 13 punktiga, Emporio Armanile tõi Jamel McLean samuti 13 silma.

Vigastust raviva Siim-Sander Veneta Kaunase Žalgiris heitles samuti võõrsil Zielono Gora meeskonnaga ja võttis 66:62 võidu. Leedu klubi parim oli Paulius Jankunas 17 punkti ja 11 lauapalliga.