LÕPUKS OMETI! Tiitli suunas purjetav Flora sai esimest korda Transiga eeskujulikult hakkama

Toimetas Mart Treial, 17. oktoober 2015, 18:17
Rauno Sappinen (arhiiv).Foto: Alar Truu
Koondisepausilt naasnud jalgpalli meistriliiga liider FC Flora alistas 33. voorus võõral väljakul Narva Transi tulemusega 3:1.

Sel hooajal Transiga raskustes olnud (92. minuti väravast 1:0 võit, lisaks 0:1 ja 2:3 kaotused) Flora suutis neljandaks vaatuseks end korralikult kokku võtta ning Rauno Sappineni kaks väravat (19. ja 36. minutil) viisid Flora vaheajaks turvalisse eduseisu.

Teisel poolajal üritavamaks pooleks olnud kodumeeskond Trans suutis kohtumisse veel ärevust tuua, kui meeskonna suurim väravakütt Vitalijs Zils 80. minutil kaotusseisu minimaalseks vähendas. Ent lootuseks see jäigi, sest Markus Jürgenson vormistas 89. minutil kontrarünnakust Flora kümnenda järjestikuse võidu.

Tänane võit oli Flora jaoks korralik samm meistritiitli suunas. Kolm vooru enne hooaja lõpu on nende edu tiiltikaitsja FC Levadia ees endiselt kuus punkti (vt liigatabelit allpool).

Flora järelejäänud kohtumised: Infonet, Levadia, Paide (kõik võõrsil).
Levadia järelejäänud kohtumised: Pärnu, Flora, Infonet (kõik kodus).

Tabeliseis:

9. november 2015, 15:13
ÕHTULEHE VIDEO | Rauno Sappinen esimestest tundidest A-koondisega: loodan, et peatreener annab mulle võimaluse platsile pääseda!
18. oktoober 2015, 17:17