Toimetas Mart Treial, 17. oktoober 2015, 23:36
Neymar versus Rayo Vallecano Reuters / Scanpix
Barcelona purustas Hispaania liiga 8. voorus kodusel Nou Campil 5:2 Rayo Vallecano meeskonna.

Seejuures asus Vallecano kohtumist 15. minutil Javi Guerra tabamusest koguni juhtima. Ent siis algas Neymari šõu. Esmalt realiseeris Brasiilia ründetuus kaks penaltit (22. ja 32. minutil) ning teisel poolajal suskas veel kaks palli (69. ja 70. minutil) külaliste võrku.

Selle sooritusega sai Neymarist neljas Barcelona mängija, kes sel sajandil löönud Kataloonia klubi eest ühes liigamängus vähemalt neli väravat. Brasiilia staari hullamist oli õnn oma silmaga kaeda Ott Tänaku kaardilugejal Raigo Mõlderil, kes jälgis kohtumist koos kuulsa ametivenna Marc Martiga.

Viimase naela külalismeeskonna kirstu lõi 77. minutil Luis Suarez. Jozabed Sanchez tegi 86. minutil lõppskoori Vallecano jaoks vähe viisakamaks.

Nii Barcelona kui Real on kaheksa mänguga koos 18 punkti. 16 punkti on kaukas Villarealil, kes kohtub homme oma 8. vooru kohtumises kodus Celta Vigoga.

22. oktoober 2015, 07:00