Vjatšeslav Zahovaiko on 14 tabamusega Paide parim ning liiga 4.-5. väravakütt.Foto: ALAR TRUU
18. oktoober 2015, 17:17

Vanameister Zahovaiko purustas Tartu Tammeka

Eesti jalgpalli meistriliiga 33. vooru viimases matšis sai äärmiselt tähtsa võidu Paide linnameeskond, kes purustas kodumurul 4:0 otsese konkurendi Tartu Tammeka.

Suurimat rolli mängis hävitustöös Paide 33aastane ründaja Vjatšeslav Zahovaiko, kes avas 61. minutil mänguskoori ning realiseeris kohtumise viimastel minutitel kaks penaltit. Ühe värava lisas Lauri Varendi.

Paide kerkis kolme võidupunkti toel liigatabelis hoobilt kaheksandaks, Tammeka langes üheksandaks ehk üleminekumängudele viivale kohale (vt tabelit allpool). Eelnevatest omavahelistest mängudest oli Tammekal kirjas kaks 3:2 võitu ning 1:1 viik.

Tänane kaotus on Tammekale topeltkehv uudis, sest nende mängukalender on konkurentidest grammi võrra keerulisem.
Tammeka järelejäänud kohtumised: Sillamäe (kodus), Kalju (võõrsil), Trans (kodus).
Paide järelejäänud kohtumised: Viljandi (võõrsil), Pärnu (võõrsil), Flora (kodus).
Viljandi järelejäänud kohtumised: Paide (kodus), Sillamäe (võõrsil), Kalju (kodus).
Pärnu järelejäänud kohtumised: Levadia (võõrsil), Paide (kodus), Sillamäe (kodus).