Võeh, esmaspäev! Jälle seesama kontorilaud, kohvimasinajutud ja ülemus, kes ei mõista, kuidas sinu potentsiaali kõige paremini rakendada. Väikeseks pääsemiseks töörutiinist olgu Õhtulehe spordipäeva otseülekanne, kus päeva põnevaim lahing oli Kalev/Cramo võiduga lõppenud Eesti ja Soome klubide korvpallilahing Ühisliigas!

👌🏼👌🏼

A photo posted by Frank Liivak (@liivakf) on

• 21:58
  • 21:57

Ühisliigas olid täna veel vastamisi Venemaa gigandid Moskva CSKA ja Himki. 100:93 võidu võtsid koduväljakul mänginud CSKA. Meeskond jätkab ka täiseduga, olles võitnud kõik kolm mängu. Himki sai kolme võidu kõrvale esimese kaotuse. Kalev on 10. kohal.

• 21:22
  • 21:09
    RALLI

Kataloonia rallini on vaid mõned päevad!

• 20:53
  • 20:44
    PURJETAMINE

Omaanis Al Mussanahis algasid täna olümpiapurjelauaklassi RS:X maailmameistrivõistlused. Esimese võistluspäeva järel on Ingrid Puusta asetunud 12. reale. Täna peeti kolm võistlussõitu, mille Eestile juba mulluse MM-i tulemuste alusel olümpiapileti välja teeninud Ingrid Puusta (NYCS) lõpetas oma kvalifikatsioonigrupis 6., 7. ja 8. tulemusega. Üldkokkuvõttes on Puusta praegu 59 naise tihedas konkurentsis 12. positsioonil. Keit Järve (NYCS) sai avapäeval kirja 28., 29. ja 26. resultaadi ning tema asub hetkel kokku 56. kohal. Meeste seas lõpetas Rainer Kasekivi tänased sõidud 39nda, 38nda ja 35ndana ning paikneb 76ndal positsioonil. Maailmameistrivõistluste kvalifikatsioonisõidud jätkuvad homme ning nende järel jagunevad võistlejad kuld- ja hõbelaevastikesse.

• 20:21

Ei jälginud Kalev/Cramo ja Loimaa Bisonsi kohtumist? Loe Henry Rulli reportaaži korvpalliplatsi kõrvalt!

• 20:14

Ja see on võit! Soku vabavisked taavad ning Kalev/cramo saab esimese Ühisliiga võidu, kui alistab 83:78 Loimaa/Bisonsi. Lõpp läks jälle käest ära, aga võit on see mis loeb! Vapustava esituse tegi jälle Marco Killingsworth, kes tõi 24 punkti ja 8 lauapalli.

• 20:10

Veidemani vabavisked tabavad ning soomlased üritavad jälle kolmest tabada, kuid õnnega pooleks liiga suure kaarega ning põrkab seegi auti.

• 20:08

Turvaline eduseis vajub jälle kokku, kui soomlased panevad kaks kolmest järjest! Algab tüüpiline vabaviske ja kassi-hiiremäng!

• 20:02

Rain Veideman paneb kolmese teele ning Kalev läheb uuesti korralikult ette. Kahtlemata mängib Loimaa nüüd oma rünnakud vaid Clarki peale, kuid kas see toob Soome klubi 1.29 enne lõpuvilet uuesti mängu?

• 19:58

Kalevi fännid lähevad juba närviliseks: 3.48 enne lõppu on Loimaa Clarki kolmesest läinud ette 67:66. Mees on niivõrd hoogu läinud, et seletab suisa ise peatreeneri asemel, mida järelejäänud minutite jooksul tegema peab.

• 19:51

Oehjah, pallikaotused ei aita Kalevil kohe kuidagi esimest kodumängu võita.. 64:61 ning kuus minutit kohtumise lõpuni

• 19:44

Enne viimast veerandaega on Kalevi õhkõrn edu 60:58. Kui kalevlased samamoodi kaitses jätkavad, võib Loimaa väga kaugele tüürida.

• 19:35

See kaunis hetk, kui Arbet tabas kolmese. Kokku on Kalev täna tabanud kolmeseid 13st 7.

• 19:33

Kolmanda veerandi lõpuni jäänud mängida 4 minutit ning Kalev 50:52 ees. Miinuspoole pealt võib välja tuua, et Eesti tiimil on koos juba 4 võistkondlikku viga, Loimaa pole määrusi rikkunud.

• 19:31

Kuid Arbeti kolmene viib Kalevi taas ette!

• 19:29

Teine poolaeg algab kohe kehvasti: Loimaa teeb 7:0 spurdi ning Kalev on jäänud kaotusseisu!

• 19:15
  • 19:09

Avapoolaja järel juhib Cramo Bisonsi vastu 42:38, ees on ootamas tõeliselt põnev teine 20 minutit. Marco Killingsworth on Cramo parimana toonud 17 punkti ja 6 lauapalli.

• 19:07

Poolteist minutit enne avapoolaja lõppu tabab Bisons järjekordse kolmese ning vahe on kõigest üks punkt. Järgmisel rünnakul näitab aga Gregor Arbet, kui täpse käega on Eesti mehed kolmepunktijoone tagant. Muide, Arbet on kokku visanud 10 punkti.

• 19:02

Kuidas nüüd võtta: kas Bisons on oma mängu oluliselt parandanud või Cramo kergelt lagunenud, aga soomlased on tulnud kõigest kahe punkti kaugusele. Kalevi pea pooled punktid on toonud Killingsworth, kelle arvel 15 silma.

• 18:56

Killingsworth jätkab sealt, kus pooleli jäi. Ameeriklane tuleb taas mängu ning tabab raske viske korvi alt. Tõele au andes oleks võinud kohtunikud Killingsworthi katnud Tuukka Kottile ka vea anda, sest kontakti oli rohkem kui rubla eest.

• 18:54

Bisonsi Roland Clark on leidnud hea viskerütmi ning tabanud kaks kolmest järest. Õnneks peatab Cramo madalseisu Erik Keedus, kes omakorda kaugviske sopsab.

• 18:52

Teise veerandaja alustuseks on Bisons sopsanud kaks kolmest ning Kalevi vahepeal olnud 12punktilisest vahest on alles jäänud vaid viis silma. Killingsworth tuleb sisse tuua!

• 18:46

Esimene veerandaeg on läbi ning suuresti tänu Killingsworthi suurepärasele tegutsemisele rünnakul on Cramo juhtimas. Veerandi teises pooles suutis Bisons küll kosuda, kuid kaotusseisust end päästa ei suudetud.

• 18:45

Äsja teise isikliku vea saanud Timmu Sokk palub vahetust, kuid Alar Varrak vibutab näpuga: "Mitte veel!". Lõpuks saab Sokk oma tahtmise ning mängu siseneb Martin Dorbek.

• 18:44

Pärast Josh Boone'i väljakule tulemist on ka Bisons jõudsalt skoori kasvatanud, kuid meie õnneks töötab Cramogi rünnak hästi.

• 18:40

Cramo on esimese kuue minuti ja ühe sekundiga suutnud vahe soomlaste vastu käristada juba tosinale punktile ning hetkel pole küll näha, kuidas Bisons Cramole täna vastu saab. Tõsi, mäng on nii varajases faasis, et põhjapanevaid järeldusi kindlasti teha ei saa.

• 18:39

Killingsworth on suurepärases hoos! Cramo 15 punktist on ameeriklane visanud kümme.

• 18:38

Eesti naine on ilus naine!

• 18:36

Marco Killingsworth on matši alustanud sarnaselt Cramole suurepäraselt - mehel on kirjas kuus punkti, mõni lauapall ja üks blokeeritud vise.

• 18:34

Cramo on teinud suurepärase alguse ning Bisons pole mängust visanud ühtegi korvi. Kalev alustas mängu 7:0 spurdiga.

• 18:33

Mängu on vaatama tulnud ka mitukümmend sõduripoissi.

• 18:33

Bisonsi särgis on Tallinnasse tulnud näiteks Soome koondisega EMil mänginud korvialune jõud Tuukka Kotti.

• 18:32

Ja Rolands Freimanis avab täpse kaugviskega skoori!

• 18:31

Ja mäng on alanud! Cramo alustab koosseisus Rain Veideman, Rolands Freimanis, Gregor Arbet, Sten-Timmu Sokk ja Marco Killingsworth.

• 18:29

Matši eel kirjutasid sponsorlepingule alla ka Cramo ja firma Addinol esindajad.

• 18:27

NB! Cramo - Bisonsi mängu skoor on otseülekande päises ning see uueneb operatiivselt.

• 18:26

Tere õhtust kõigile Saku Suurhallist! Varsti-varsti on algamas korvpalli Ühisliiga matš BC Kalev/Cramo ja Soome klubi Loimaa Bisonsi vahel. Kas Cramol õnnestub Ühisliiga hooaja avavõit võtta? Lootust on!

• 18:00

Viagem para Minsk .. SUDAKAS 🇧🇷🇨🇱 destaque da foto é o @douglaspds em miniatura 😂😂😂

KERGEJÕUSTIK

Tiidrek Nurme õpilane Ibrahim Mukunga läheb tagasi Keeniasse, kuid loodab siiski tagasi tulla!

Viimane päev koos Mukungaga. Kahju kohe, saadaks justkui oma lapse ära. Loodetavasti Keenias kohtume.

Posted by Tiidrek Nurme on 19. oktoober 2015. a.
  • 16:27

Seni TTÜ värve kaitsnud tagamängija Jaan Puidet siirdub Rootsi meistrisarja KFUM Jämtland Basketi ridadesse.

• 16:16

Viktorit mäletate?

• 15:26

Ingrid Puusta saab MMi teises ja kolmandas sõidus mõlemas seitsmenda koha ja on üldarvestuses kollase laevastiku seitsmes piiga. Mida tähendab see aga kokkuvõttes, pole veel teada - kohapunktide arvestudes võiksid tulemused anda 12. koha, aga korraldajad võivad veel arvestada ka mingeid koefitsente ja muud sigrimigri.

Loodetavasti selgub tõde peagi. Seni tuleb leppida kiitusega: Tubli, Ingrid!

• 14:53

Madridi Real sõidab kolmapäeval külla PSGle.

• 14:41
  • 14:09

Eelvaateid Hispaania ralli reedesele võistluspäevale:

• 13:59

Ingrid Puusta alustas RS:X klassi MMi tubli kuuenda kohaga kollase laevastiku sõidus. Keit Järve oli 27.

• 13:52
  • 13:33

Wayne Rooney tõusis väravaga endise koduklubile Everton Inglise kõrgliiga väravaküttide kõigi aegade edetabelis teist kohta jagama.

• 13:29

🇹🇷

Nagu ikka esmaspäeval, on paslik vaadata tennise maailma edetabeleid!

• 12:32
  • 12:29

Kui uskuda Omaanist tulevaid uudiseid, on Ingrid Puusta teinud hea stardi:

"Yellow fleet started. POL09, EST215, SIN7, good starts off pin end. As with Blue group, this fleet has taken an even split up the beat."

• 11:34

Kauboidel on selle pulli taltsutamisega ilmselt tükk tegmist:

• 11:26

Veidi silmailu!

Täna on sünnipäev A-Rühma tantsutüdrukute treeneril Merlel, kes hoolitseb selle eest, et ka iga timeout Kastani Arenal...

Posted by BC Rakvere Tarvas on Monday, 19 October 2015
  • 11:22

Uudiseid Omaanist: algul on tuul nõrk, nüüd keerutab ... MMi avasõit jäi esialgu pooleli!

• 11:11

Suure südamega mehed või marketingigeeniused?
    Manchester Unitedi tähed pakuvad kodututele ulualust

• 10:39

Algas ka mootorispordinädal: ralli MM-karussell tiirleb Hispaanias, vormelid kihutavad Ühendriikides.

• 10:26

Veidi enam kui poole tunni pärast algavad Omaanis RS:X maailmameistrivõistlused. Eestlastest on stardis juba Rio-koha kindlustanud Ingrid Puusta, kes on hädas naftariigis valitseva põrgupalavusega.

• 10:15
    JUDO

Häid uudiseid judomaailmast: Juhan Mettis on tõusnud Rio OM-koha piirile!

• 10:13

Kes soovib oma kätt proovida Joel Lindpere, Tarmo Neemelo, Gert Kamsi ja Norbert Hurda vastu, siis siin on teie võimalus: kuni 28. oktoobrini saab veel registreeruda Eesti täringujalgpalli meistrivõistlustele (comp@jalgpall.ee)! Alagruppide koosseisud avalikustatakse täringujalgpalli koduleheküljel (www.dicefootball.eu) 30. oktoobril kell 13.

• 10:06
  • 09:43

Kui spordimaailmas hetkel midagi põrutavat toimumas pole, siis Õhtuleht, nagu alati, on esmaspäeval spordiuudiseid täis. Näiteks käis Deivil Tserp kaemas King of Kingsi võitlust ja kirjutas loo:

Kui ärevalt põksub ema õrn süda, kui tema modellimõõtu tütar (paremal) võitleb musklis poolatariga?

• 09:34

Tere hommikust ja (loodetavasti) kaunist uut tärkavat nädalat teile, spordisõbrad! Tugitoolisportlastele mõeldes alustame me nädalat kerge hommikuvõimlemisega ja kohe esmaspäeval suurt koormust peale ei pane - näiteks maailma jalgpallgi alles tukastab homse-ülehomse Meistrite liiga ootuses.

Seega on tänase päeva põnevaimaks sündmuseks BC Kalev/Cramo ja Loimaa Bisonsi korvpalliduell, mis on ühtlasi kalevlaste esimeseks tänavuseks kodumänguks Ühisliigas, mida alustati kahe kaotusega. Pall pannakse Suurhallis mängu 18.30!