Korvpall

TÜ/Rocki uut mängujuhti vaevab jalavigastus 

Merili Luuk, 21. oktoober 2015 07:00
TÜ/Rocki uut mängujuhti vaevab jalavigastus.Foto: Aldo Luud
Eilses TÜ/Rocki 96:63 võidumängus Valga/Valkaga ei teinud kaasa uus mängujuht Evaldas Žabas , keda vaevab jalavigastus. Meeskonna peatreeneri Gert Kullamäe sõnul üritatakse leedulasest mängumeest nii palju kui võimalik hoida enne eurosarjakohtumist Utena Juventuse vastu.

"Viljandis Zabas veel mängis, aga natuke on tal jalaga kehvasti, seega igasuguste riskide vältimiseks ta nüüd ei mänginud. Loodan siiralt, et midagi tõsist pole," sõnas Kullamäe.

Kahtluse all on ka laupäeval peetav meistriliiga kohtumine Rakvere Tarvaga. "Vaatame, mida uuringud näitavad. Hea oleks, kui ta saaks mängida, kuid arutuid riske me ei võta!"

Eelmisel aastal Eesti meistritiitli võitnud meeskond on Kullamäe sõnul hakanud paremini mängima ning eurosarja kohtumiste eel ollakse järjest enesekindlamad.

"Vastane polnud täna (eile — toim) just maailma kõige kõvem, kuid samas oli ta korralik sats. Seisu arvestades olen rahul, et vahetused õnnestusid ning ärakukkumisi polnud. Mehed on hakanud rohkem liikuma. Tunnen, et oleme õigel teel," arvas ta.

Samal teemal

21.10.2015
Kullamäe Joosep Toome uuest tööst rivaali ridades: mul on isegi hea meel, et saame Kalev/Cramot aidata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee