Valmo KriisaFoto: Aldo Luud
Merili Luuk | video: Aldo Luud, Tartu 21. oktoober 2015 07:00
TÜ/Rocki legend mängis endise koduklubi vastu, kuid ei teeninud ühtegi punkti.

TÜ/Rocki legend mängis endise koduklubi vastu, kuid ei teeninud ühtegi punkti.

"Valmo! Valmo!" erutub Tartu Ülikooli spordihoonesse kogunenud tartlaste fännikoor, kui nende endine kangelane tuleb Valga särgis platsile. Publiku kibestuseks ei toonud Kriisa aga ühtegi punkti. Sest polnud võimalustki!

Oktoobri alguses Valga/Valka meeskonda siirdunud Eesti korvpalli elav legend Valmo Kriisa on TÜ/Rockiga taaskohtumise eel kui vana rahu ise. Kuigi endise koduklubi poolehoidjad on oma lemmiku taasnägemisest silmanähtavalt erutunud, ei tõsta ta pilkugi, kui vanad võistkonnakaaslased soojendust tegema tulevad. Tema töö on keskenduda ning pall korvi saada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

.................... 21. oktoober 2015 11:40
Ega Kriisal kerge pole.Väga hea,et mängib.Rocki vastu,eesti parima korvpalli meeskonna vastu pole kerge.Aga saadi hakkama.Polnud need tulemused midagi nii halvad. Mis puutub Kriisasse,siis tema andis oma panuse.Pole vaja korve lugeda,mees mängis hästi.Loomulikult oli ka tema Rocki meeskonnas,sellepärast see tervitus kestis.....kestis kaua. Ta oli siiski tartulaste lemmik. Jätka samas vaimus edasi. Kaotusi tuleb veelgi,kuid sinu panus on suur.

SISUTURUNDUS