Jalgpall

Trellpuuriga varba kallale? Kokkupõrge põdraga? Jalgpallurid on enda vigastamisel loomingulised! (2)

Ott Järvela, 24. oktoober 2015 08:00
OHTLIK ELUKAS: Jalgpallurid saavad vigastada väga mitmekesiselt: näiteks Norra koondislane Svein Grondalen põrkas metsas joostes kokku põdraga. Pildil olev põder ei ole juhtumiga seotud. Foto: Reuters / Scanpix

Darwini auhind antakse igal aastal välja kõige napakamal (ja oma lollusest tuleneval) moel hukka saanud inimesele. Postuumselt ja tänutäheks inimkonna genofondi parandamise eest enda sealt eemaldamise kaudu. Ükski jalgpallur Darwini auhinda pälvinud ei ole. Veel.

Kuid järgnevad juhtumid tõestavad, et maailma populaarseima spordiala tipptegijate seast leiab erakordselt "nutikaid" tegelasi, mistõttu ei saa välistada ka Darwini auhinna jalgpalli manu jõudmist. Koosseisu esitlemist alustatakse teatavasti väravavahist. Võtamegi esmalt ette puurivahtide totakaimad traumad.

Manchester Unitedi kunagine väravavaht Alex Stepney leidis – nagu väravavahid tihti –, et parim moodus panna kaitsjad oma tööd paremini tegema, on nende peale võimalikult palju ja kõvasti röökida. Omad vitsad osutusid Stepney jaoks aga üpris valusateks: 1975. aasta liigamängu ajal Birmingham City’ga suutis ta karjudes oma lõualuu nihestada ning pidi mängu pooleli jätma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.12.2017
Legendaarne Dennis Bergkamp jäi jõulude eel töötuks
02.02.2016
HOIATUS! PILKUPÜÜDVAD FOTOD | Iirimaa vutilegendi siresäärne ja seksikas kaasa ei karda ihu näidata
08.01.2010
Tobedaim surm mullu: röövlid lasid end õhku
04.01.2010
Tänavune Darwini auhind kuulub end õhku lasknud pangaröövlitele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee