NII SEE JUHTUS | Sport 24.10: vormel-1 kvalifikatsioon lükati paduvihma tõttu homsele  (3)

Õhtuleht.ee, 25. oktoober 2015, 00:02
Sauberi meeskond sõidab pigem paadigaFoto: TWITTER / SAUBERF1TEAM
Tänase spordipäeva oodatuim sündmus oli otseloomulikult Kataloonias jätkuv autoralli MM-etapp, kus meie esiekipaaž Ott Tänak-Raigo Mõlder katkestasid. Kõik rallijutud leiab siit. FC Flora krooniti jalgpallimeistriks, Kristina Kuusk ja Nikolai Novosjolov teenisid vehklemise MK-etapil poodiumikohti, TÜ/Rock alistas Rakvere Tarva ning tagatipuks - vormel 1 Austini GP-etapi kvalifikatsioon lükati homsele hommikule. Vaata, mis veel põnevat toimus!

00:04
VORMEL 1

Ja nii ongi! USA aja järgi homme hommikul kell 9 ehk Eesti aja järgi kell 16 õhtul toimub kvalifikatsioon.

23:57
VORMEL 1

Viimane otsustusvoor, kuid arvata on, et siit enam head nahka ei tule!

VORMEL 1

UUDISED: Eesti aja järgi keskööks on kõik selgem!

22:58
VORMEL 1

Paistab, et ilm Austinis ei muutu:

22:51
MOTOSPORT

Kipsis käega enduuromees Aigar Leok on ka laulumees!

VORMEL 1

Vihmakindlaks pole autod jätkuvalt muutunud.. Lükkame aga starti edasi!

21:34

Milline pidu Flora leeris. Tahad teada, mida rääkisid asjaosalised?

20:20

Eesti-Läti Ühisliigas teenisid mõlemad Eesti tippnaiskonnad kodus võidud: üks kergemalt, teine veidi kangemalt. 1182 Tallinn sai kodus täna teise võidu, alistades Riia RSU/Merksi ülekaalukalt 84:55 (39:24). Tallinna Ülikool alistas Latvijas Universitate (LU) 66:60.

20:18

10-kordne Eesti meister FC Flora!!!

A photo posted by FC Flora Tallinn (@fcflora) on

20:01
VEHKLEMINE / Merili Luuk

Selle tabeli järgi suudaks naiskonnavõistlusel meile vastu astuda vaid Hiina, sest Eesti on esinenud MK-etapil vapustavalt hästi. Irooniana tuleb aga tõdeda, et kaks neist - Kristina Kuusk ja Nelli Paju ei pruugi homme naiskonda kuuludagi. Otsustada saab vaid peatreener Kaido Kaaberma.

19:40
AUTORALLI

Vähemalt Otil läheb ehk homme hästi?

19:36
VEHKLEMINE

Legnano, 23/24 ottobre 2015 Coppa del Mondo Spada Femminile nella foto: KUUSK Kristina Foto Augusto Bizzi

Posted by Federazione Italiana Scherma on 24. oktoober 2015. a.
19:03

19:00
VEHKLEMINE

See on emotsioon! Kristina Kuusk, kes eelmisel hooajal jäi Eesti epeenaiskonnast välja, on jõudnud Legnano MK-etapil FINAALI! Finaal algab kell 19!

18:45
18:41

70:73 - Äkitselt on Tarvas taas visanud 10 punkti järjest ja mängus tagasi. Lõpuni 2.10.

18:40

18:30

60:71 - Tänu Harperile püsib Rocki edumaa kümmekonna punkti piires. Mängida 6.21.

18:28

FC Flora Eesti meister 2015!

A video posted by Ott Järvela (@ottjarvela) on

18:22
18:21

53:61 - Harperi kolmene kuulutab kolmanda veerandi lõppenuks, Rock hoiab eduseisu.

18:16

44:54 - Tarva põhitsenter Marojevic saab viienda vea, Gert Dorbek realiseerib vabaviske ja vahe kahekohaline. Veerandi lõpuni 2.30.

18:15

FC Flora on lisaminutite kaugusel Eesti meistritiitlist ning võimalus veel karistuslöögiks!

18:09
VEHKLEMINE
18:07

39:45 - Soku ja Taltsi kaug- ning Kurbase keskpositsioonivisked viivad Rocki taas juhtima, teist poolaega mängitud 4 minutit. Pall on mängus ka Raplas, kus 13 minutit enne lõppu juhib TLÜ/Kalev sealse Avise vastu 55:50.

17:57

Tarvale on Stumbris toonud 10, Maric 8, Haughton 7, Marojevic 6 ja Paiste 4 punkti. Nemad viiekesi ongi skoori teinud. Rock: Harper 10, Kurbas, Petrukonis, Žabas 6, Sokk, Talts, Meister 2, Doronin 1. Lauas on Tarvas peal 26:17 (Haughton 8)!

17:54
17:52
17:48

Joosep Saliste viib Flora 1:0 ette! Kas see ongi kuldne pall ning tagab meistritiitli?

17:46

35:35 - Tarva kõva tagaajamine päädis vaheajasireeniks viigini jõudmisega. Poolaeg lõpetati 19:5 spurdiga!

17:42
VEHKLEMINE

Nikolai Novosjolovi poolfinaal prantslase Daniel Jerent' vastu on kestnud ühe perioodi, Novosjolov on juba taga 2:8. Jerent' on väga väle, kuid eestlasel jälle närvid hetkel tugevamad.

17:40

30:32 - Tarvas on hoo kätte saanud, Kullamäe on väga rahulolematu ja võtab teise aja. Poolaja lõpuni 2.54.

17:37

FC Bayern saab täna tähistada Bundesliga ajaloo 1000. võitu! Vägev number!

17:34

22:30 - Mäng näis olevat suubunud rahulikumatesse rööbastesse (loe: Rock hoidis rahulikult kahekohalist edumaad), kui Tarva mees Roberts Stumbris lajatas kaks kolmest järjest ja Gert Kullamäe võttis kohe aja.Teisest veerandist on mängitud 5 minutit.

17:33
VORMEL 1

Las kallab!

17:27

12:25 - Mängus Tarvas - Rock on esimene veerandaeg lõppenud, külalised on haaranud selge eduseisu. Harperit (9 p) toetasid seejärel Tanel Kurbas (6 p) kahe kaugviske ning Karolis Petrukonis (4 p) kahe lähiviskega. Tarvale on Nemanja Maric toonud 6 punkti.

17:26

Flora pole jätkuvalt veel võidu (ja -tiitli) väravat löönud. Millised on aga Levadia õnnetu viigiga lõppenud kohtumise järelkajad?

17:20

8:21 - Siin Rakveres käib mäng nii, et kui hakatuseks viskas Rock 7 ja seejärel Tarvas 8m siis nüüd omakorda tartlased 14 punkti järjest...

17:20
PURJETAMINE

17:13

Brian Harper on Rockile toonud juba 9 punkti!

17:11

8:11 - Rock tõttas veidi rohkem kui minutiga 7:0 ette, kuid peagi juhtis omakorda Tarvas 8:7. Veerandaja keskpaigaks said külalised uuesti ette, kuid Gert Dorbek tegi juba kolmanda vea.

17:11
16:55

Ei tasu unustada, et eelmise hooaja kõva poolfinaalpaar Rakvere Tarvas - TÜ/Rock alustab kohe Rakveres selle hooaja esimest mängu

16:54
VEHKLEMINE

Vägev! Nikolai Novosjolov jõuab Berni MK-etapil juba poolfinaali, alistades viimase torkega 15:14 itaallase Enrico Garozzo. Eestlase närvid on väga kõvasti vastu pidanud, mis annab veelgi kõrgemaks kohaks lootust. Kell 17.30 kohtub ta poolfinaalis prantslase Daniel Jerent'ga.

16:34

14:54

Poolajaskoorid Eesti vutiliigas:

Levadia - Pärnu 0:0
Kalju - Trans 1:1 (37. Bärengrub - 39. Barkov)
Tulevik - Paide 1:3 (34. Tukiainen - 3., 32., 37. Zahovaiko)

14:17

Vjatšeslav Zahovaiko on juba 3. minutil Paide meeskonna Viljandi vastu juhtima viinud.

14:13
OLÜMPIA
14:08

Muuseas, Levadia eest on esimest korda pärast kaitseväkke siirdumist väljakul reamees Ilja Antonov.

14:07

Kell 14 panid koduse vutiliiga 34. voorus pall mängu Kadriorus (Levadia - Pärnu), Hiiul (Kalju - Trans) ja Viljandis (Tulevik - Paide).

Neist tähtsaim on loomulikult vahetute konkurentide Tuleviku ja Paide heitlus. Tabelilõpp: Pärnu 25, Paide 24, Tammeka 22, Viljandi 21.

14:05
VEHKLEMINE

14:04
VEHKLEMINE

12:24

Fänluse stiilinäide Tartust Tamme staadionilt ja otseloomulikult Tammeka fännisektorist:

12:11
AUTORALLI

Eesti ekipaaži Ott Tänak - Raigo Mõlder jaoks on Kataloonia MM-ralli vähemalt tänaseks lõppenud, sest 11. kiiruskatse lõpu osas sõitsid meie mehed vastu rajapiiret ja kaotasid oma Ford Fiesta vasaku esimese ratta.

12:03

Wayne Rooney saab täna 30aastaseks, hõissa!

11:12
TENNIS
10:45

Pärast järgmise aasta Rio de Janeiro olümpiat vabaks jääva USA korvpallikoondise tüüri võtab üle Gregg Popovich, kellega sõlmiti leping 2020. aasta Tokyo olümpia lõpuni.