Jürgen ZoppFoto: MATI HIIS
24. oktoober 2015, 11:07

Jürgen Zopp jõudis tasavägise lahingu järel Hiinas finaali! (1)

Eesti parim meestennisist Jürgen Zopp (ATP 161) võitis täna hommikul Hiinas Ningbos 125 000-dollarilise auhinnafondiga ATP Challenger turniiri poolfinaalis horvaati Franko Skugorit (ATP 216) 6:4, 7:6(6) ja edenes finaali.

Väga põnevaks kujunes teise seti lõpp, kus Skugor oli ees geimidega 5:3, kuid kaotas siis oma servigeimi punktigi võitmata. Seejärel hoidis Zopp oma pallingu ja mäng jätkus seisul 5:5, kirjutab tennis.ee.

Pärast seda võitsid mõlemad mängijad oma servigeimi ja nii jäi seti ning kohtumise saatus sõltuma kiirest lõppmängust. Ehkki olid ka mõned minibreigid, siis vahetasid mängijad pooli seisul 3:3, 6:6 ... Kaks viimast punkti jäid Zoppile ja nii ka mängu võit: 6:4, 7:6(6).

Paarismängu turniiril mängib Zopp itaallase Thomas Fabbianoga ja ka seal on nad jõudnud poolfinaali. Veerandfinaalis mängisid nad üle itaallase Riccardo Ghedini ja hiinlase Yan Bai. Võidutulemus 6:2, 6:4. Poolfinaalis kohtuvad nad horvaatide Nikola Mektic ja Franko Skugoriga.