Ingrid Puusta OmaanisFoto: ERAKOGU
24. oktoober 2015, 17:17

Ingrid Puusta sai MMil 20.koha

Omaanis Al Mussanahis äsja lõppenud purjelauaklassi RS:X maailmameistrivõistlustel saavutas Ingrid Puusta 20. koha, mis on talle ka karjääri parim MM-tulemus. Keit Järve tuli 58ndaks ning Rainer Kasekivi 80ndaks.

Täna peeti viimane võistlussõit, milles kuldgrupis seilanud Ingrid Puusta (NYCS) finišeeris viiendana. Regati lõpptulemusena kuulub talle 20. koht. Keit Järve (NYCS) lõpetas tänase naiste hõbelaevastiku sõidu 26ndana ning MM-i kokkuvõttes 58. kohaga. Maailmameistriks tuli hiinlanna Peina Chen, hõbedale Suurbritannia purjelaudur Bryony Shaw ning pronksmedali teenis välja hollandlanna Lilian de Geus.

Rainer Kasekivi (TPLK) regati viimaseks sõidutulemuseks sai meeste hõbefliidi 38. resultaat ning kogu võistluse lõpptulemuseks 80. koht. Võitjaks kuulutati prantslane Pierre Le Coq hiinlase Aichen Wangi ja hollandlase Dorian van Rijsselberge ees.