Janari Jõesaar
26. oktoober 2015, 07:00

Rock alistas Rakveres sealse Tarva 78:72

Tartu Ülikool/Rock pole veel eurosarjaks päris valmis (1)

Sel nädalal alustavad Eesti paremad korvpalliklubid Tartu Ülikool/Rock ja BC Kalev/Cramo FIBA Europe Cupi mängudega. Juba homme startiv Rock sai peaproovi Rakveres, kus alistas kevadise sitke poolfinaalivastase Tarva 78:72.

Kui meisterklubi on minimaalselt, siis Tarvas peaaegu täielikult uuenenud. Mäng möödus kui ameerika mägedel, sest Rock tõttas mitmel korral pikalt ette, ent lasi mõlema poolaja lõpuks vastase järele. Peatreener Gert Kullamäe nimetas valusamaks esimese poolaja mõõna.

"Kui täna arvata välja üks 7-8-minutiline periood teisel veerandajal, oli enam-vähem okei. Sai mõnda vähem mänginud ja treeninud meest proovida, mõnel hetkel liikus pall hästi. Loodan, et neid mõõnaperioode teisipäeval enam ei tule," vaatas Kullamäe juba homse Utena Juventusega peetava euroheitluse poole.