Nico Rosberg.Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Ville Arike 26. oktoober 2015 09:49
Vormel 1 sarja USA GP-l parimalt kohalt startinud, kuid pärast esimest kurvi neljandaks jäänud Nico Rosberg tõdes, et tema meeskonnakaaslane Lewis Hamilton võttis kurvi ülimalt agressiivselt.

"Autod puutusid kokku, võiks öelda, et Lewis sõitis mind rajalt välja. See polnud hea. Ma ei saa midagi rohkemat öelda," lausus Rosberg, kes pääses hiljem uuesti juhtima ning andis esikoha käest alles seitse ringi enne lõppu tehtud sõiduvea tõttu.

Rosbergil on kõik võimalused lõpetada hooaeg teisel kohal, tal on MM-sarja kokkuvõttes 247 punkti Sebastian Vetteli 251 vastu. MM-tiitli kindlustanud Hamiltonil on punkte 327, järgmistel aga Rosbergist juba rohkem kui 100 võrra vähem.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

vaataja 26. oktoober 2015 17:19
Kvalifikatsioon lõpetati n.ö. 2. vooru tulemustega sest vihmasagu segas. Kuna 3.voor jäi sõitmata,siis sai Rosberg kvalifikatsiooni võidu. Aga küll oli siis ülemeelik,vehkis kaamerate ees,kekutas ringi...! Kui aga Hamilton autasustamisel MM-võitjaks tunnistati,siis oli Rosbergil nagu s..a häda püksis,ei teinud Hamiltoni ja Vetteli autasustamisest väljagi,sampa-dusi-joomise ajal hoidis kõrvale,ei teinud teistest välja,nohises omaette! Tõesti ülbe tüüp!!
26. oktoober 2015 10:58
Kogu aeg on tal mingi häda. Vastik iseloom ja ebameeldiv tüüp.
Avanenud 26. oktoober 2015 19:07
Tundub olevat selline kooseluseaduse pooldaja see Rosberg
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS