TÜ Rock - Utenos Juventus Tags: TÜ Rock, Utenos Juventus, korvpallFoto: Aldo Luud
27. oktoober 2015, 23:01

NII SEE JUHTUS | Sport 27.10: kossusaalidest kaks võitu ja kaotus (1)

Päeva tippsündmus ehk TÜ/Rocki avang FIBA Europe Cupis ei vedanud pöidlahoidjaid alt - Rock võttis korralik 81:72 võidu. Rakvere Tarvas teenis Janari Jõesaare debüütmängus võidulisa Balti liigas ning TLÜ/Kalev sai samas sarjas kaotuse. Karikakaitsja Nõmme Kalju edenes veerandfinaali ning päeva jooksul sai palju aetud võrkpallijuttu. Boonusena toimus muudki vahvat.
23:02
SPORDISÕBER

Kaunist õhtu jätku, head spordisõbrad ning uued uudised juba homme hommikul. Olge mõnusad ja tehke ikka sporti!

22:31
KÄSIPALL

Eesti meeste käsipallikarikavõistluste teise ringi korduskohtumises sai Põlva Serviti võõrsil 32:21 (17:11) jagu HC Viimsi/Tööriistamarketist ja pääses üldskooriga 62:42 veerandfinaali.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Ardo Puna 7 ning Andreas Rikken, Henri Sillaste ja Andri Ternovõi 5 tabamusega. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Siim Pinnonen 6 ja Priit Poks 4 väravaga.

Serviti peatreener Kalmer Musting: „Suutsime ennast mänguks hästi häälestada ja tegime kohe vahe sisse. Võistkond täitis püstitatud ülesanded ning teisel poolajal võtsime homset Meistriliiga mängu Viljandiga silmas pidades tempo maha. Seeria avamatš oli meile raskem, sest seal tegutses Viimsi südikamalt."

Viimsi/Tööriistamarketi juhendaja Ain Pinnonen: „Läksime Servitile lahingut andma ja ka häälestatust oli normaalne, kuid me ikkagi ei käivitunud kõige paremini. Jäime hätta põlvalaste puurivahtidega, samuti raksatasid paljud meie pealevisked väravapostidesse."

22:13

Päeva lõpuks üks mõnus meelilõõgastav video Emajõe Ateenast:

21:18
20:55

20:53

JA ON OLEMAS! SUUREPÄRANE ALGUS EUROSARJALE: TÜ/Rock alistas kodusaalis leedulaste Utena Juventuse tulemusega 81:72. Rocki resultatiivseim Tanel Kurbas 18 punkti ja 10 lauapalliga.

20:50

Võit on olemas, aga kui suur?

20:49

11,4 sekundit lõpuni. Rock 76:70 ees, Kurbasel kaks vabaviset.

20:46

1.03 lõpuni. Harperi vabavisked viivad Rocki 74:66 juhtima. Nii lähedal, aga samas nii kaugel...

20:43

20:40

2.32 lõpuni. Rock endiselt kümnega peal (72:62).

20:36
20:34

5.03 lõpuni, Rock 66:55 eduseisus! Lõhnab kenasti!

20:23
20:21
KORVPALL / OTT JÄRVELA

Teist poolaega alustas Rock reipalt. Talts ladus kaks kulpi ja 36:35 oli tartlaste esimene eduseis terve mängu jooksul. Hoogu siiski sisse ei saadud, vaid jätkus punkt-punktis mäng. Rock pääses paaril puhul ka nelja punktiga juhtima, ent viimasele veerandajale minnakse Tartu meeskonna 51:49 eduseisult.

20:13

20:03

Teine poolaeg Tartus läks!

19:54

Samal ajal Rakveres.. Tarvas võitis Balti liiga mängus Barsy Atyrau vastu avapoolaja 36:35. Debüteeriva Janari Jõesaare arvel 8 minutiga 2 punkti.

19:51

Visketabavus on meeskondadel vaheajaks identne 35,3%, lauavõitlust juhib Rock 27:22, aga Eesti meisterklubi arvel on ka rohkem pallikaotusi (6:4).

19:49

Poolaeg 34:34. Teise veerandaja keskel, Rocki 18:27 kaotusseisus algatasid Janar Taltsi viis järjestikust punkti Rocki 9:2 spurdi ning 2.39 enne poolajasireeni oli kaotusseis vaid 27:29. Juventus võttis mõtlemisaja, mis venis eeldatust pikemaks seoses kohtumise komissari pissipausiga.

Ühele ekstsessile järgnes teine, kui Gerd Dorbek teenis kaitses kukkumise teesklemise eest tehnilise vea. Utena punktilisa aga ei saanud ja Rock jõudis viigini ning puhkama mindigi seisult 34:34, millega Rockil oli kohutavat esimest veerandaega arvestades kahtlemata rahul olla.