Kristjan Kangur.Foto: Vitoria Laboral Kutxa
29. oktoober 2015, 23:49

NII SEE JUHTUS | Sport 29.10: eestlaste koduklubid Euroliigas võidukad

Täna on neljapäev, mis tähendab, et nädalavahetus on vähem kui kahe päeva kaugusel. Et mõtted on juba eesootaval puhkusel ja kõiki uudiseid niikuinii aega jälgida pole, on parim koht end tänase spordipäevaga kurssi viia just see ülekanne!
23:49

Sellega on tänane spordipäev lõppenud, aitäh Õhtulehe päevaülekandele kaasa elamast ja homme juba uued uudised!

23:47

Euroliiga tänane päev on siin loos kokku võetud, lõpetuseks sai Barcelona üllatavalt kindlalt 77:52 jagu Ateena Panathinaikosest.

23:15

Vitoria on Euroliigas saanud võõrsil Limoges'i üle ülisuure 107:71 võidu! Kristjan Kangur võeti paraku neljanda veerandi alguses pingile, kui vahe korra alla 20 punkti vähenes. Nõnda jäi tema mänguajaks 12 minutit ning saldoks 0 pealeviset, 1 lauapall, 2 korvisöötu, 1 pallikaotus ja 1 isiklik viga.

Võitjate suuremad korvikütid olid Darius Adams 18 ja Fabien Causeur 16, kaotajail Randy Culpepper 13 punktiga. Vitoria on kolmest mängust võitnud kaks.

23:08
TENNIS

22:54

Vitoria sai Prantsusmaal vahepeal juba 34-punktilise eduseisu 72:38, mis kolmanda veerandi lõpuks mängiti 78:55-ks. Kaks ja pool minutit enne perioodi lõppu platsile tulnud Kangur lisas isiklikku kontosse ühe korvisöödu.

22:51

Tel Avivi Maccabi peatreener Guy Goodesi tool jäi esialgu alles, sest meeskond sai kindla 79:63 võidu Sassari üle (Smith 22 - Eyenga 21) ja Euroliigas on silm peas.

22:50

Euroliigas tuleb üllatus Istanbulist, kus kohalik Anadolu Efes kaotas Zagrebi Cedevitale 75:81 (Diebler 15, Šaric 14 - Bilan 20, Pullen 18).

22:28

Tähelepanuväärset statistikat Kanguri koduklubi esimese poolaja kohta. Tõepoolest uskumatu!

22:22

Limoges'is käib täielik Vitoria pidu, teisel veerandil visati 34 punkti ehk sama palju, kui vastane terve poolajaga! Suurele vaheajale mindi 60:34 eduseisul. Kristjan Kangur kogus 7 minutiga 1 lauapalli, 1 korvisöödu ja 1 isikliku vea, tema väljakul olles suurenes edumaa 13 punkti võrra!

Ühtlaselt ründavale Vitoriale on Kim Tillie toonud 9, Fabien Causeur, Ioannis Bourousis ja Alberto Corbacho 8 punkti. Limogesi resultatiivseim on VTB Ühisliigast tuntud Randy Culpepper 6 silmaga.

22:11

Limoges - Vitoria 29:48 - Kanguri esimeste minutite jooksul kasvab edu veelgi. Eestlane pole veel ühtegi pealeviset teinud.

22:02

14 minutit mängitud, kui Kangur tuleb Vitoria 36:23 eduseisul väljakule.

21:55
JÄÄHOKI

Sama hästi ei lähe aga Robert Rooba ja Siim Liiviku tööandjal Espoo Bluesil Soome hokiliigas.

21:54

12:26 - Vitoria juhib esimese veerandi järel võõrsil koguni 14 punktiga! Kangur pole veel väljakule pääsenud, Kim Tillie on suure ääre positsioonil hästi alustanud.

21:47

Limoges - Vitoria 8:18 - Kanguri koduklubi on võõrsil alustanud hiilgavalt ja pääsenud 7 minutiga kahekohalisse eduseisu. Eestlasest ääremängija pole veel väljakul käinud, peatreener Velimir Perasovic pole siiani teinud ühtegi vahetust.

21:32

Ning nüüd algas Kristjan Kanguri ja Vitoria Laboral Kutxa mäng Prantsusmaa meistri Limoges'iga!

21:24

Pole vist võimalik võita, kui vastane tabab kolmeseid 75-protsendiliselt! Igatahes TTÜ jäi täna kasahhide viskerahe alla.

20:58

Karsiyaka viimane, potentsiaalne võiduvise.

20:55

Euroliiga D-grupp: Moskva CSKA - Bamberg 83:77 (De Colo 22, Teodosic 18 - Wanamaker 19).

20:54

Žalgirisele tõi Jankunas 16, Brock Motum 13 ja Ian Vougioukas 11, kaotajaile Kenny Gabriel 17 ja Justin Carter 12 punkti. Žalgiris sai C-grupis teise võidu ja jõudis järele oma mängu homme pidavale Krasnodari Lokomotiv-Kubanile.

20:44

66:68 - Türgi klubi viimase rünnaku kaks viset lähevad mööda ning Žalgiris on võitnud! Kolmest mängust on Leedu meister nüüd võitnud kaks.