NII SEE JUHTUS | Sport 30. oktoobril: Madridi Real sai Euroliigas teise kaotuse

Õnnelikku töönädala lõppu kõigile, sest oleme sellega lõpule jõudnud! Vaata Õhtulehe ülekandest, mis toimus nii jalgpalli-kui korvpalliväljakutel.
23:57

23:42
23:42
23:13

Hooaega TTÜ korvpalliklubis alustanud Jaan Puideti uus tööandja Jämtland kaotas võõrsil Södertälje Kingsile 58:95. Puideti arvele jäi 14 minutiga neli punkti, kolm lauapalli ja kolm pallikaotust.

JÄÄHOKI

Siim Liiviku ja Robert Rooba koduklubi Espoo Blues kaotas Soome meistrivõistlustel võõrsil Helsingi HIFK-le 2:5 (1:3, 1:1, 0:1). Blues on 18-st mängust kogutud 18 punktiga viimasel ehk 15. positsioonil, kuid play-offi viivast kümnendast kohast ollakse vaid viie punkti kaugusel.

21:45
20:58
20:51

20:42
20:41

Leedu jalgpallimeister on samuti selgunud!

20:33

Kuigi vahepeal kärises vahe 8 punktile, on Tarvas visa ning teisel poolajal vähe platsile saanud Janari Jõesaar vähendab vahet jõuga. 2 minutit lõpuni ning Valga vaid ühe punktiga peal 79:78!

20:21

Valga on hetkel, kui minut neljandast veerandist juba tiksunud 4 punktiga peal 70:66.

20:06

20:00
VORMEL 1
19:50

Tarva ridades teeb debüüdi serblane Maksim Kovacevic, kes on seni visanud 9 minutiga 5 punkti. Oma teist mängu Virumaa klubi eest peab Janari Jõesaar, kel viie ja poole minutiga kontos 1 punkt.